Facebookta Paylaş Tweetle

Spotless Konusu - Tanıtım (Dizi 2015)

Tarih
18 Ara 2016
Yazar

Spotless Konusu - Tanıtım (Dizi 2015)

Ed McCardie ve Corinne Marrinan ikilisi tarafından oluşturulan 'Spotless' Fransa'da 2015 yılında Canal+'da gösterime giren kara mizah, drama ve gerilim türündeki dizilerden biridir.

"En İyi Kısa Belgesel" Oscar ödülü sahibi, ABD'li televizyon yapımcısı Corinne Marrinan "Will", "Murder in the First", "Code Black", "Crossing Lines", "CSI: Crime Scene Investigation", "CSI: NY" ve "CSI: Miami" dizilerinde yapımcı ve senarist olarak görev almıştır. İngiliz senarist Ed McCardie ise "Shameless (UK)" ve "London's Burning" dizilerine yazarlık yapmıştır. İkili ile birlikte Jonas Bauer, Rola Bauer ve Suzanne Berger yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir. Pascal Chaumeil, Philip John, China Moo-Young, Colin Teague ve Luke Watson ise ilk sezonu on bölümden oluşan dizide ikişer bölüm yönetmenlik yapmıştır. Bölümleri ortalama 60 dakika süren gösterinin üretimi Tandem Communications (StudioCanal) ile birlikte Rosetta Media şirketi tarafından yapılmaktadır. Dizi, Esquire Network tarafından on bölümlük ikinci sezon için yenilenmiştir.

Oyuncu kadrosunda rol alan isimler, Kanadalı aktör Marc-André Grondin (C.R.A.Z.Y.), Fransız sinema oyuncusu Denis Ménochet (Inglourious Basterds/Soysuzlar Çetesi), İngiliz aktris Miranda Raison (24: Live Another Day, Silk), İngiliz aktör Doug Allen (Band of Brothers), Liam Garrigan (Once Upon a Time, 24: Live Another Day, Strike Back), Ciarán Owens, Kate Magowan (EastEnders), Tanya Fear, Naomi Radcliffe, Lucy Akhurst, Jemma Donovan, Niall Hayes, Brendan Coyle (Downton Abbey), Izabella Urbanowicz, Kıbrıs Türkü asıllı Britanyalı oyuncu Tolga Safer (Harry Potter ve Ateş Kadehi) ve David Avery olarak sıralanmaktadır.

Konusu

Londra'da eşi ve iki çocuğu ile on beş yıldır sakin bir yaşam süren ve ekibi ile suç mahali temizleme işini yöneten Jean Bastière'in hikayesi konu edilmektedir. Tüm dengeler ve sakin yaşamı kardeşi Martin'in ortaya çıkması ile birlikte bozulur. Kardeşi ile Jean'in geçmişindeki sırlar ve kırgınlıklar yeniden ortaya çıkar. Jean, geçmişine gömdüğü eski günahları ile yeniden yüzleşirken başka sorunlarla da karşı karşıya kalacaktır. Martin, minibüsüne gizlediği bir kadın cesedi ile geldiğinde, ciddi sonuçlar doğuran tehlikeli bir duruma düşecek ve tüm hayatı alt-üst olacaktır.

Bu Yazı Toplam 3819 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM