Facebookta Paylaş Tweetle

The Kennedys: After Camelot Konusu - Tanıtım (Mini Dizi 2017)

Tarih
18 Ara 2016
Yazar

The Kennedys: After Camelot Konusu - Tanıtım (Mini Dizi 2017)

ABD'li gazeteci ve biyografi yazarı J. Randy Taraborrelli'nin 2011 yılında yazdığı aynı isimli kitabından uyarlanan 'The Kennedys: After Camelot' ABD dijital kanalı Reelz'in tarihsel kurgu ve drama türündeki mini dizilerinden biridir.

2011 yılında sekiz bölümlük mini dizi olarak Kanada televizyon kanalı History ve Reelz'de yayınlanan "The Kennedys" dizisinin devamı niteliğindedir. Emmy ödülü sahibi, Malta asıllı Kanadalı yönetmen Jon Cassar'ın (24, The Kennedys, 24: Live Another Day) yönetmenliğini yaptığı dizide Michael Prupas, Keri Selig, Stan E. Hubbard, J.Randy Taraborrelli, Stephen Kronish, Jonathan Koch, Steve Michaels, Katie Holmes, Matthew Perry, Kevin Lafferty, Irene Litinsky ve Evan Tussman yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir. Yapımcılığını ise Kevin Lafferty (Heroes Reborn, Beauty and the Beast, Alphas) üstlenmektedir. Üretimi Muse Entertainment tarafından yapılan mini dizi toplam dört bölümden oluşacaktır.

Başrolünü ABD'li aktris ve film yapımcısı Katie Holmes (Dawson's Creek, Ray Donovan, The Kennedys) ile Kanadalı-Amerikalı aktör Matthew Perry'nin (Friends, The Odd Couple, Go On) paylaşacağı dizide ayrıca Sudanlı aktör Alexander Siddig (Game of Thrones, Da Vinci's Demons, Star Trek: Deep Space Nine), Kristen Hager (Being Human), Diana Hardcastle (The Kennedys), Kristin Booth (Orphan Black, The Kennedys), Brett Donahue (The Other Kingdom), Erica Cox, Ted Atherton ve Ari Cohen (Gangland Undercover, Shoot the Messenger) rol almaktadır.

Konusu

Dizi, Amerika Birleşik Devletleri başkanı John Fitzgerald Kennedy'nin bir suikast sonucu öldürülmesinin ardından eşi Jacqueline Kennedy Onassis'in (Katie Holmes) yaşadıklarını anlatır.

Bu Yazı Toplam 1577 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM