Facebookta Paylaş Tweetle

Z Nation 4. Sezon Başlama Tarihi ve Kısa Fragmanı

Tarih
19 Ara 2016
Yazar

Z Nation 4. Sezon Başlama Tarihi ve Kısa Fragmanı

Syfy'nin her telden dizisi Z Nation'un 4. sezonuna ait kısa bir fragman ve başlama tarihine dair ufak bir tüyo yayınlandı.

Aksiyon, korku, macera, dram, komedi ve kıyamet kurgulu senaryosu ile öne çıkan Z Nation, 16 Aralık'ta yayınlanan "Everybody Dies in the End" başlıklı bölümü ile 3. sezon finalini yaptı.

3. sezon final bölümünde yaşanan olaylar, 4. sezonu 2017 Eylül ortasında başlayacak dizinin daha şimdiden merakla beklenmesine sebep oldu. Zaten ölmüş olduğu ortaya çıkan Murphy'nin, Lucy'i kaçıran Zona'nın adamı tarafından vurulması ve onu delip geçen kurşunun Warren'e saplanması "acaba öldüler mi?" sorusunu beraberinde getirdi. Lucy'i kurtarmak için The Man'e hücum eden Andy, hepsinin yüzlerce metre yükseklikte ki uçurumdan düşmesine sebep oldu. Ardından 5K'da uçuruma atladı. Ortaya çıkan uzay gemisi de kafaları karıştırdı. Lucy ve Murphy'nin kontrol edemediği yeni bir zombi türü ortaya çıkarken, öldürülüp yeniden diriltilen 10K'nın yeni sezon nasıl bir hale bürüneceği de merakla beklenen konular arasında yer alıyor.

Tüm bu soruların cevabı için Eylül'e kadar beklemeniz gerekecek.


Güncelleme | 28 Eylül 2017

Z Nation 4. Sezon Tam Fragmanı Yayınlandı


Güncelleme | 25 Ağustos 2017

Z Nation 4. Sezon Başlama Tarihi Kesinleşti!

Syfy, "Z Nation" dizisinin 4. sezon prömiyer tarihini 29 Eylül 2017 Cuma olarak açıkladı.

Bu Yazı Toplam 17230 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM