Facebookta Paylaş Tweetle

The Detour 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Tarih
21 Ara 2016
Yazar

The Detour 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

TBS, Jason Jones ve Natalie Zea'nin başrolünde oynadığı komedi serisi The Detour'un 2. sezon başlama tarihini açıkladı. Ayrıca yeni sezona ait bir fragman yayınlandı.

Komedi serisi, tatil için yolculuğa çıkan dört kişilik bir aileyi merkezine alıyor. Kadroda ayrıca Ashley Gerasimovich, Liam Carroll, Daniella Pineda ve Mary Grill rol alıyor. Jason Jones ve Samantha Bee tarafından oluşturulan dizinin üretimini TBS Productions yapmaktadır.

İkinci sezon Nate (Jones) gelecek vaad eden bir iş fırsatı yakalar ve ailesi ile birlikte New York'a taşınmaya karar verir. Bu durum Robin (Zea) hariç herkesi heyecanlandırır. Nate ve Robin yeni iş ve komşularına uyum sağlamaya çalışırken bir yandanda Jared (Carroll) ve Delilah'ın (Gerasimovich) ergenlik sorunları ile başa çıkmaya çalışırlar. Felaketlerle dolu yeni bir sezona hazır olun!

İkinci sezon ayrıca James Cromwell, John Oliver, Laura Benanti, Jeffrey Vincent Parise ve Max Casella üretimde hizmet verecektir. Prömiyer tarihi ise 21 Şubat 2017 olarak açıklandı.

Bu Yazı Toplam 2205 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM