Facebookta Paylaş Tweetle

The Man in the High Castle 3. Sezon Onayı Aldı

Tarih
03 Oca 2017
Yazar

The Man in the High Castle 3. Sezon Onayı Aldı

Amazon Video, Emmy ödüllü alternatif tarih türündeki dizisi The Man in the High Castle için üçüncü sezon onayını verdi.

Amazon, orijinal senaryoya sahip dramatik dizisine üçüncü sezon için yeşil ışık yaktı. İkinci sezonun ortasında istifa ederek diziyi yarıda bırakan geliştirici Frank Spotnitz'in yerine ise Eric Overmyer getirildi. Bosch, Treme ve The Affair dizi çalışmaları ile bilinen Overmyer üçüncü sezon dizi sorumlusu ve yönetici yapımcı olarak hizmet verecek. Üretim ekibi Spotniz'in istifasından sonra sorumluluğu devralarak üretimin aksamasını engelledi.

16 Aralık'ta tüm bölümlerin yayınlandığı ikinci sezon, ilk sezonun başarısını devam ettirdi ve Amazon kanalının yayınlandığı hafta en çok izlenen programı oldu.

Dizinin oyuncu kadrosunda Alexa Davalos (Mob City), Rupert Evans (American Pastoral), Luke Kleintank (Pretty Little Liars), DJ Qualls (Z Nation), Joel De La Fuente (Hemlock Grove), Brennan Brown (Focus), Bella Heathcote (The Neon Demon), Callum Keith Rennie (Longmire), Cary-Hiroyuki Tagawa (Revenge) ve Rufus Sewell (Victoria) rol almaktadır. Ridley Scott, David W. Zucker, Richard Heus, Isa Dick Hackett ve Daniel Percival üçüncü sezon Overmyer'in yanında yönetici yapımcı olarak görev alacak.

Bu Yazı Toplam 1540 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM