Facebookta Paylaş Tweetle

Blood Drive Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Tarih
08 Oca 2017
Yazar

Blood Drive Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

'Blood Drive' Syfy kanalının 2017 yılında gösterime girecek bilim kurgu ve drama türündeki dizilerinden biridir.

İlk sezon için 13 bölüm sipariş verilen gösteri James Roland tarafından oluşturulmuştur. John Hlavin ve David Straiton'ın üretimde hizmet verdiği dizinin yapımcılığını Fredrik Malmberg ve Mark Wheeler üstlenmektedir. Üretimini Universal Cable Productions'ın yaptığı dizinin çekimleri tekli kamera sistemi ile yapılmaktadır. "Psych" dizisinin başrol oyuncusu James Roday da dizinin iki bölümünde yönetmenlik yapıyor. Diğer bölümlerin çekimleri ise David Straiton, Meera Menon, Lin Oeding, Roel Reiné ve Gregg Simon tarafından yapılıyor.

Oyuncu kadrosundaki öne çıkan isimler Alan Ritchson (Blue Mountain State, Smallville), Christina Ochoa (Animal Kingdom, Matador), Thomas Dominique (Undercover), Colin Cunningham (Falling Skies), Marama Corlett (Sinbad) ve Darren Kent olarak sıralanmaktadır.

Konusu

Distopik bir gelecekte geçen dizide Arthur Bailey (Alan Ritchson) adlı eski bir polis, Grace D'Argento (Christina Ochoa) ile birlikte partner olmaya zorlanarak, otomobillerin insan kanını yakıt olarak kullandığı bir ölüm yarışına katılmak zorunda bırakılırlar.

Bu Yazı Toplam 1985 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM