Facebookta Paylaş Tweetle

Kaitlyn Leeb Shadowhunters’ın Vampir Lideri Oldu!

Tarih
12 Haz 2015
Yazar

Kaitlyn Leeb Shadowhunters’ın Vampir Lideri Oldu!

Shadowhunters kadrosuna yeni bir vampir ekledi. Degrassi dizisinin aktrislerinden Kaitlyn Leeb konuk oyuncu olarak dizide rol alacak.

Kaitlyn Leeb dizide, New York vampir klanının "Güzel ve kurnaz" olarak tanımlanan seksi lideri Camille Belcourt karakterini canlandıracak.

ABC Family'nin 2016 yılında yayınlanması planlanan dizisi Shadowhunters, Cassandra Clare'nin aynı isimli (diğer adı Mortal Instruments) fantastik romanından uyarlanmıştır.

18 Yaşına geldiğinde Clary Fray (Katherine McNamara) insan-melek karışımı, iblisleri avlayan bir Shadowhunters olduğunu öğrenir. Annesi Jocelyn Fray'ın (Maxim Roy) kaçırılmasının ardından bir başka Shadowhunter olan Jace (Dominic Sherwood) ve en iyi arkadaşı Simon (Alberto Rosende) ile birlikte iblis avcılığı dünyasına atılır. Artık warlocklar (erkek cadılar), vampirler ve kurt adamlar dünyasında yaşayan Clary geçmişi ve geleceğine dair daha fazla şey keşfetmek için yolculuğa başlar.

Yönetici yapımcı koltuğunda Ed Decter ve McG'nin oturduğu dizi Constantin Film tarafından üretilmektedir. McG aynı zamanda pilot bölümün yönetmenidir.

Dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca Emeraude Toubia, Matthew Daddario, Harry Shum Jr., Isaiah Mustafa, Alan Van Sprang ve Jon Cor rol almaktadır.

Bu Yazı Toplam 1822 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM