Facebookta Paylaş Tweetle

Crazy Ex-Girlfriend 3. Sezon Onayı Aldı

Tarih
08 Oca 2017
Yazar

Crazy Ex-Girlfriend 3. Sezon Onayı Aldı

Başrolünde Rachel Bloom'un oynadığı The CW kanalının romantik komedi serisi Crazy Ex-Girlfriend üçüncü sezon için yenilendi.

The CW kanalı bir kez daha önümüzdeki sezon için 7 sonbahar dizisine erken yenileme yapıyor. Dört DC dizisi Arrow (6. sezon), The Flash (4. sezon), DC’s Legends of Tomorrow (3. sezon) ve Supergirl (3. sezon) ile birlikte Supernatural (13. sezon), Jane the Virgin (4. sezon) ve Crazy Ex-Girlfriend (3. sezon) kanalın onay verdiği diziler arasında yer alıyor. Ayrıca geçtiğimiz yıl Altın Küre ödülü kazanan Rachel Bloom ile birlikte Jane the Virgin'in başrol oyuncusu Gina Rodriguez bu sene Altın Küre'ye aday gösterilen oyuncular arasında bulunuyor.

Yeni sezonların kaç bölüm olacağı ve ne zaman başlayacağı ile ilgili henüz bir açıklama yapılmamıştır. Açıklamalar Mayıs ayında yani kanal sonbahar programını belirlediğinde yapılacaktır. The CW genel başkanı Mark Pedowitz "Bazı dizilerin 13, 16 ya da 18 bölüm olması daha uygundur" dedi. DC Comics serilerinin ise tam sezon olmasının planlandığını da sözlerine ekledi.

Listeye dahil edilmeyen ve tam sezon onayı alamayan No Tomorrow ve Frequency'ın ise iptal edileceği tahmin ediliyor. Kanalın 11 yıllık tarihinde yeni bir sonbahar dizisine sipariş verilmemesi ve tam sezon onayı alamaması ilk kez yaşandı. Mayıs ayına kadar bu iki gösterinin akibeti belli olmayacak. Düşük izlenme oranları dikkate alındığında bu iki dizinin yenilenmesi mucizelere bağlı görünüyor.


Güncelleme | 18 Haziran 2017

Crazy Ex-Girlfriend 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

The CW kanalının romantik komedi serisi Crazy Ex-Girlfriend'in 13 Ekim 2017 Cuma günü 3. sezon prömiyerini yapacağı açıklandı.

Bu Yazı Toplam 1468 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM