Facebookta Paylaş Tweetle

Jane the Virgin 4. Sezon Onayı Aldı

Tarih
08 Oca 2017
Yazar

Jane the Virgin 4. Sezon Onayı Aldı

Bu yıl Altın Küre'ye aday gösterilen Gina Rodriguez ve Andrea Navedo'nun başrolünü paylaştığı The CW kanalının romantik komedi serisi 'Jane the Virgin' dördüncü sezon için yenilendi.

CW, Televizyon Eleştirmenleri Derneği kış basın turunda yedi programını yenilediğini açıkladı. En büyük sürpriz ise düşük derecesine rağmen eleştirmenlerce beğenilen ve iki kez Altın Küre'ye aday gösterilerek birini kazanan, Rachel Bloom'un başrolünde oynadığı müzikal komedi serisi Crazy Ex-Girlfriend oldu. Cuma akşamları saat 21:00'da gösterimi yapılan Crazy Ex-Girlfriend'in ikinci sezonu, 18-49 yaş arası yetişkinlerde 0.2 reyting ve 553 bin izleyici ortalamasına sahip. Ancak bu sayıların kanal başkanı Pedowitz'i fazla rahatsız etmediği görülüyor.

Ayrıca “Arrow”, “DC’s Legends of Tomorrow”, “The Flash”, “Supergirl” ve “Supernatural” de onay alan diziler arasında. The Originals, No Tomorrow ve Frequency'ın kaderleri ise henüz açıklanmadı ancak geri dönmeyecekleri tahmin ediliyor. 

28 Kasım'da sezon arasına giren Jane the Virgin'ın sekizinci bölümü 23 Ocak 2017 tarihinde gösterime girecek. Yayınlanan son bölüm 18-49 yaş arası yetişkinlerde 1,15 milyon izleyici toplamıştır.


Güncelleme | 16 Eylül 2017

Jane The Virgin 4. Sezon Fragmanı


Güncelleme | 18 Haziran 2017

Jane the Virgin 4. Sezon Başlama Tarihi Belli Oldu

The CW kanalının romantik komedisi "Jane the Virgin" 13 Ekim 2017 Cuma günü 4. sezon prömiyerini yapacak.

Bu Yazı Toplam 1952 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM