Facebookta Paylaş Tweetle

The Affair 4. Sezon Onayı Aldı

Tarih
10 Oca 2017
Yazar

The Affair 4. Sezon Onayı Aldı

Showtime, üçüncü sezonu devam eden gizem ve psikolojik drama türündeki dizisi The Affair'i dördüncü sezon için yeniledi.

En iyi drama dizisi de dahil olmak üzere birinci ve ikinci sezonda üç kez Altın Küre ödülü kazanan The Affair, iki evliliği yok eden bir olayın duygusal ve psikolojik etkilerini ve bu kişileri suça teşvik eden olayları kendi perspektif bakışlarıyla ele alıyor. Üçüncü sezon çekimleri Paris'te yapılan drama serisi 29 Ocak'ta sezon finalini yapıyor.

Başrollerini Dominic West, Ruth Wilson, Maura Tierney ve Joshua Jackson'ın paylaştığı dizi Shameless ve Masters of Sex ile birlikte kanalın iyi izlenme oranları elde eden üç sonbahar dizisinden biridir. Affair ve Shameless yoluna devam ederken Masters of Sex dördüncü sezon sonunda iptal edilerek ekranlara veda etti.

Sarah Treem (House of Cards, In Treatment) ve Hagai Levi (In Treatment) tarafından yaratılan dizide ikili ile birlikte Jeffrey Reiner (Friday Night Lights) yönetici yapımcı olarak hizmet veriyor.


Güncelleme | 07 Ocak 2018

The Affair 4. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

Dördüncü sezon çekimlerinin büyük bir bölümü Los Angeles'ta yapılan "The Affair" dizisinin 4. sezon prömiyer tarihi 17 Haziran 2018 Pazar olarak açıklandı.

Bu Yazı Toplam 2701 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM