Facebookta Paylaş Tweetle

The Leftovers 2. Sezon İçin Yeni Teaser Yayınladı

Tarih
12 Haz 2015
Yazar

Lost'un senaristlerinden Damon Lindelof ve romanın yazarı Tom Perrotta tarafından yaratılan HBO kanalının fantezi draması The Leftovers 2. sezon için yeni bir teaser yayınladı.

Tom Perrotta'nın aynı isimli kitabından uyarlanan dizinin yönetmen koltuğunda Peter Berg oturmakta ayrıca Sarah Aubrey dizi yapımcısı olarak görev almaktadır. White Rabbit Productions, Film 44 ve Warner Bros. Television dizinin ortak yapım şirketleridir.

Dizinin erkek başrolünde aynı zamanda Tropic Thunder, Iron Man 2 ve Rock of Ages gibi ünlü filmlerin senaristi olan Justin Theroux rol alıyor. Oyuncu en uzun soluklu dizisi The District ile bilinir.

Kadın başrolünde ise Judging Amy ve Private Practice dizilerinin yıldız oyuncusu Amy Brenneman yer alıyor.

Doktor Who dizisinin 9. doktoru Christopher Eccleston'da dizinin önemli karakterleri arasında rol almaktadır.

Kadroda yer alan diğer oyuncular Liv Tyler, Chris Zylka, Margaret Qualley, Carrie Coon, Emily Meade, Amanda Warren, Ann Dowd, Michael Gaston, Max Carver, Charlie Carver ve Annie Q. olarak sıralanmaktadır.

Dizide, dünya nüfusunun %2'sinin (140 milyon) açıklanamayan bir şekilde bir anda ortadan yok olması konu ediniyor. Hikaye New York'un kurgusal bir kasabası olan Mapleton'da geçiyor ve Garvey ailesinin yaşadıkları ve tanıdıkları üzerinde yoğunlaşıyor.

Not: Fragmanın sonunda görünen nüfusu 9261 kişi kalan Jarden, Texas 2. sezonun yeni yeri olacağı hakkında ipucu veriyor.

Bu Yazı Toplam 1211 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM