Facebookta Paylaş Tweetle

The Fosters 5. Sezon Onayı Aldı

Tarih
10 Oca 2017
Yazar

The Fosters 5. Sezon Onayı Aldı

Freeform'un eleştirmenlerce beğenilen aile draması serisi The Fosters beşinci sezon için yenilendi.

29 Ağustos 2016 tarihinde 4. sezon arasına giren gösteri 31 Ocak Salı günü "Insult to Injury" başlıklı 11. bölümü ile kaldığı yerden devam edecek. Dizi, beşinci sezon onayı ile birlikte toplam yüz bölüme ulaşmış olacak.

Bir Televizyon Akademisi Onur Ödülü ve "En İyi Drama Dizisi" dalında GLAAD Medya Ödülü alan "The Fosters", Jennifer Lopez, Bradley Bredeweg, Peter Paige, Joanna Johnson, Greg Gugliotta, Elaine Goldsmith-Thomas ve Benny Medina tarafından üretiliyor. Freeform ile birlikte Nuyorican Productions tarafından üretilen dizide Teri Polo, Sherri Saum, Hayden Byerly, Noah Centineo, David Lambert, Maia Mitchell, Danny Nucci ve Cierra Ramirez rol alıyor.

Peter Paige ve Bradley Bredeweg'in yazdığı "The Fosters", Long Island'da yaşayan ve lezbiyen bir çift tarafından yönetilen harmanlanmış bir ailenin hikayesini anlatıyor. Geçtiğimiz yıl yayınlanan 4. sezonun ilk yarısında 18-49 yaş grubunda Nielsen puan ortalaması 0.38, canlı ve aynı günün ortalaması 0.38 ile bölüm başına toplam 891.000 izleyici elde etti. 29 Ağustos'ta yayınlanan sezon arası finali 0.44 reyting derecesi ile 989 bin izleyici topladı.

Bu Yazı Toplam 1232 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM