Facebookta Paylaş Tweetle

Young & Hungry 5. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Tarih
10 Oca 2017
Yazar

Young & Hungry 5. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Yaratıcılığını David Holden'in yaptığı Freeform kanalının sitcom türündeki romantik komedi serisi Young & Hungry'nin 5. sezon başlama tarihi açıklandı.

"Young & Hungry" 13 Mart 2017 Pazartesi günü saat 20:00'da 5. sezon galasını yapacak. Dördüncü sezon finalinde Gabi ve Josh başarısızlıkla sonuçlanan duygusal ilişki girişiminden sonra menfaat ilişkisine dönmeye karar verdiler. Yeni sezon Gabi ve Josh duygularına yenik düşmeyeceğini herkese ispatlamaya çalışıyor. Sofia gazetecilik kariyerine devam ediyor ve Josh yıllardır uzak yaşadığı babası ile beklenmedik bir şekilde karşı karşıya geliyor. Komedinin efsane isimlerinden Betty White (Golden Girls, Ugly Betty, Malcolm in the Middle) bu sezon Josh'un komşusu "Bayan Wilson" karakteri ile konuk oyuncu olarak sahne alacak.

Emily Osment, Jonathan Sadowski, Rex Lee, Aimee Carrero ve Kym Whitley'in başrollerini paylaştığı dizi David Holden, Ashley Tisdale, Jessica Rhoades, Caryn Lucas, Andy Cadiff, Eric Tannenbaum ve Kim Tannenbaum tarafından CBS Television stüdyolarında üretiliyor. San Francisco merkezli, BrokeAssGourmet.com isimli gıda blog sitesinin yazarı Gabi Moskowitz projenin geliştirilmesine katkıda bulundu.

Bu Yazı Toplam 1762 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM