Facebookta Paylaş Tweetle

The Catch 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Tarih
10 Oca 2017
Yazar

The Catch 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Başrollerini Mireille Enos ve Peter Krause'un paylaştığı ABC kanalının gerilim ve suç draması türündeki dizisi The Catch'in 2. sezon başlama tarihi açıklandı.

24 Mart 2016 tarihinde ekranlara giriş yapan dizi yayınlanan toplam on bölümün ardından 19 Mayıs'ta ilk sezon finalini yaptı. 12 Mayıs'ta ise henüz final yapmadan önce ikinci sezon için yenilendi. Yeni sezon prömiyer tarihi 9 Mart 2017 Perşembe olarak açıklandı ve büyük olasılıkla yine 10 bölümden oluşacak.

Shonda Rhimes, Betsy Beers, Allan Heinberg ve Julie Anne Robinson'ın yönetici yapımcı olarak hizmet verdiği gösterinin üretimi ShondaLand ve ABC Studios şirketleri tarafından yapılmaktadır. Enos ve Krause ile birlikte kadroda Alimi Ballard, Jay Hayden, Jacky Ido, Rose Rollins, Sonya Walger, Elvy Yost ve John Simm rol aldı. İlk sezonda rol alan tüm oyuncuların ikinci sezon geri dönmesi bekleniyor. Ek bilgi olarak ilk sezonda tekrarlayan rolleri ile dizide görünen İngiliz aktör John Simm (Mad Dogs, Intruders) ikinci sezon terfi ederek dizinin düzenli kadrosuna alındı.


Güncelleme | 11 Ocak 2017

The Catch 2. Sezon Fragmanı

Bu Yazı Toplam 1775 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM