Facebookta Paylaş Tweetle

Aftermath İptal Edildi

Tarih
13 Oca 2017
Yazar

Aftermath İptal Edildi

Kıyamet akıbetleri, kitlesel tükenmeler, şeytani varlıklar Copeland ailesini durduramadı ama Syfy, bilim kurgu ve drama türündeki dizisi Aftermath'in ilk sezonun sonunda fişini çekti.

Başrol oyuncusu James Tupper attığı tweet ile dizinin ikinci sezonunun olmayacağını duyurdu. 27 Eylül'de prömiyerini yapan gösteri, toplam 13 bölümün ardından 20 Aralık'ta final yapmış oldu. William Laurin ve Glenn Davis tarafından oluşturulan kıyamet senaryolu, bilim kurgu draması "Aftermath" Bell Media, Universal Cable Productions ve Halfire Entertainment şirketleri tarafından üretildi. Syfy ile birlikte Kanada kanalı Space ortak yapımcılığını üstlendi. Oyuncu kadrosunda Anne Heche, Julia Sarah Stone, Taylor Hickson ve Levi Meaden öne çıkan isimlerdi.

Aftermath'in ilk bölümü 18-49 yaş grubunda 0,16 reyting puanı elde etti ve 634 bin izleyici topladı. Genel olarak sezon boyunca izleyici kitlesini korudu ve oranlarda belirgin bir artış sağlayamadı. 18-49 yaş arası yetişkinlerde sezon ortalaması 0.16 reyting ve toplamda 594 bin izleyiciye sahiptir. Bu rakamlar Aftermath'i Syfy'nin reyting tablosunun tam ortasına yerleştiriyor. 2016-17 sezonunda Syfy kanalında yayınlanan 15 TV şovu sıralandığında "Aftermath" yedinci sırada yer alıyor.

Bir kablo kanalının orta derecede ki bir TV dizisini iptal etmesi nadiren yaşansa da karar sadece Syfy'e ait değildir. Dizinin ortak yapımcısı Space kanalı da iptal kararını destekledi. Ayrıca, yakın geçmişe bakıldığında Syfy daha iyi derecelere sahip dizilerini de iptal etmişti. Üç sezon sonra Defiance'ı iptal ettiğinde 0.25 reyting ve 1,125 milyon izleyici ortalamasına sahipti. İki sezon sonunda iptal edilen Dominion'da 0.25 reyting ve 869 bin izleyici ortalamasına sahipti.

Bu Yazı Toplam 1570 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM