Facebookta Paylaş Tweetle

Major Crimes 6. Sezon Onayı Aldı

Tarih
18 Oca 2017
Yazar

Major Crimes 6. Sezon Onayı Aldı

TNT, Amerikalı senarist ve yapımcı James Duff tarafından oluşturulan hit serisi Major Crimes için altıncı sezon onayını verdi.

19 Eylül'de yayınlanan on üçüncü bölümün ardından sezon arasına giren dizi 22 Şubat Çarşamba günü ekranlara geri dönmeye hazırlanıyor. Beşinci sezon toplam 21 bölümden oluşuyor.

2012 yılından beri gösterimde olan ve Warner Bros. Television tarafından üretilen Major Crimes, TNT'nin en çok izlenen suç draması dizileri arasında yer alıyor. Oyuncu kadrosunda iki kez Oscar'a aday gösterilen Mary McDonnell, G.W. Bailey, Tony Denison, Michael Paul Chan, Raymond Cruz, Phillip P. Keene, Kearran Giovanni, Jonathan Del Arco ve Graham Patrick Martin rol alıyor. Tüm ekip 13 bölümden oluşacak altıncı sezon için geri dönecek.

Major Crimes, geçtiğimiz yaz tüm platformlarda bölüm başına 10 milyondan fazla izlendi. 18-49 yaş arası yetişkinlerde en çok izlenen 10 drama dizisi arasında yer aldı. 2012 yılında yayınlanan ilk sezonunda kanalın bir numaralı yeni drama dizisi oldu ve o zamandan beri kablolu kanallarda en çok izlenen drama dizileri arasına girdi.


Güncelleme | 7 Ağustos 2017

Major Crimes 6. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

"Major Crimes" dizisinin 6. sezon başlama tarihi 31 Ekim 2017 Salı olarak açıklandı. Ayrıca yeni sezon ait bir fragman yayınlandı.

Bu Yazı Toplam 1243 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM