Facebookta Paylaş Tweetle

Nashville 4. Sezon Ne Zaman?

Tarih
14 Haz 2015
Yazar

Nashville 4. Sezon Ne Zaman?

Oscar ödüllü, Amerikalı feminist yazar ve yapımcı Callie Khouri tarafından yaratılan ABC'nin müzikal draması Nashville 4. sezon başlama tarihi kesinleşti.

Dizinin başrollerinde Friday Night Lights dizisi ile bilinen Connie Britton ve Heroes'te canlandırdığı Claire Bennet karakteri ile hatırlanan, reklamların vazgeçilmez siması Hayden Panettiere yer alıyor.

Hatırı sayılır diğer oyuncuları ise Clare Bowen (Home and Away), Eric Close (Without a Trace), Charles Esten (Big Love), 7 kez Daytime Emmy adayı olmuş 4 kez kazanmış Jonathan Jackson (General Hospital), Sam Palladio, Robert Wisdom (Prison Break) ve Powers Boothe (24) olarak sıralayabiliriz.

İlk bölümü ile 10 Ekim 2012 tarihinde ekranlara çıkan dizinin 65 nci bölüm olan üçüncü sezon finali 13 Mayıs 2015 tarihinde yayınlandı. Genel olarak eleştirmenler tarafından olumlu notlar alan dizinin ilk sezonu bölüm başına ortalama 6,86 milyon, ikinci sezon 7,00 milyon ve üçüncü sezon 7,44 milyon izleyiciyi ekran başına toplamayı başardı.

Showrunner koltuğunda Callie Khouri'nin oturduğu dizinin yapımcılığında Dee Johnson, R. J. Cutler (1. sezon) ve Steve Buchanan görev almaktadır.

Nashville 4. sezon ilk bölümü 23 Eylül Çarşamba günü izleyicileri ile buluşacaktır.

Bu Yazı Toplam 1737 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM