Facebookta Paylaş Tweetle

The Middle 9. Sezon Onayı Aldı

Tarih
25 Oca 2017
Yazar

The Middle 9. Sezon Onayı Aldı

ABC, Eileen Heisler ve DeAnn Heline ikilisi tarafından oluşturulan hit komedi serisi The Middle'ı dokuzuncu sezon için yeniledi.

Yenileme haberi ABC Entertainment başkanı Channing Dungey tarafından bugün yapıldı. Gösterinin sekizinci sezonu şu anda devam ediyor.

2009 yılında ekranlara giriş yapan "The Middle" son sezona kadar hep çarşamba günleri yayınlandı. Kanalın en iyi reyting alan komedi dizilerinden biri oldu. Sekizinci sezon çarşamba gününden salı gecelerine taşındı ve iddiasını devam ettirerek salı günleri de zirveyi bırakmadı. ABC'nin son 5 yıl içinde salı günleri en çok izlenen komedi dizisi oldu.

Başrollerde Patricia Heaton, Neil Flynn, Charlie McDermott, Eden Sher, Atticus Shaffer ve Chris Kattan'ın rol aldığı dizinin üretimi Warner Bros. Television ile birlikte Blackie and Blondie Productions tarafından yapılıyor.


Güncelleme | 20 Ağustos 2017

The Middle 9. Sezon Fragmanı Yayınlandı


Güncelleme | 2 Ağustos 2017

The Middle 9. Sezon ile Sonlanıyor!

ABC komedi serisi "The Middle" sona eriyor. Yönetici yapımcı Eileen Heisler'in EW'ye verdiği demeçte "Elveda demek için son bir sezona karar verdik. 9. sezon tüm hikayeleri anlatmayı istiyoruz." sözlerini söyledi.


Güncelleme | 24 Temmuz 2017

The Middle 9. Sezon Başlama Tarihi Belli Oldu!

"The Middle" dizisinin 9. sezon prömiyer tarihi 3 Ekim 2017 Salı olarak açıklandı.

Bu Yazı Toplam 1662 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM