Facebookta Paylaş Tweetle

The Good Place 2. Sezon Onayı Aldı

Tarih
30 Oca 2017
Yazar

The Good Place 2. Sezon Onayı Aldı

NBC, Michael Schur tarafından yaratılan ve eleştirmenler tarafından beğeniler alan komedi serisi The Good Place'i ikinci sezon için yeniledi.

Yenileme haberi NBC Entertainment Başkanı Jennifer Salke tarafından yapıldı. Salke yaptığı açıklamada "Mike Schur her zaman komedi dalındaki en verimli ve yaratıcı akıllardan birine sahip olmuştur. Ama The Good Place'in ilk sezonunda bize sundukları olağanüstüydü. Bu karakterlerin 2. sezon neler yapacağını görmek için sabırsızlanıyoruz. Böylesine muazzam ve gurur verici bir diziyi bize sunduğu için Mike'a çok teşekkür ederim." sözlerini söyledi.

The Goog Place ilk sezonunda, 18-49 yaş arası yetişkinlerde bölüm başına ortalama 1.9 reyting derecesi ve 6.1 milyon izleyici topladı. NBC'de Perşembe günleri 20:30'da yayınlanan dizi, kanalın bu saatteki izleyici sayısını geçen sezona oranla %36 arttırdı.

İlk sezon 19 Ocak'ta sona erdi. Eleştirmenler, dizinin ilk sezonu ve özellikle baş döndürücü sezon finali için özel övgülerde bulundu. Schur ile birlikte David Miner, Morgan Sackett ve Drew Goddard'ın üretimde hizmet verdiği dizide Ted Danson, Kristen Bell, William Jackson Harper, Jameela Jamil, Manny Jacinto ve D'Arcy Carden rol almaktadır.

İkinci sezon için yine 13 bölüm sipariş verilmiştir.


Güncelleme | 26 Ağustos 2017

The Good Place 2. Sezon Fragmanı


Güncelleme | 31 Temmuz 2017

The Good Place 2. Sezon Başlama Tarihi Değiştirildi

Daha önce 28 Eylül 2017 olarak açıklanan "The Good Place" dizisinin 2. sezon başlama tarihi değiştirildi. Yeni prömiyer tarihi 20 Eylül 2017 Çarşamba olarak belirlendi. 2. sezon toplam 13 bölümden oluşuyor.


Güncelleme | 20 Haziran 2017

The Good Place 2. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

"The Good Place" dizisinin 2. sezon başlama tarihi 28 Eylül 2017 Perşembe olarak açıklandı.

Bu Yazı Toplam 1250 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM