Facebookta Paylaş Tweetle

Stranger Things 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Tarih
06 Şub 2017
Yazar

Stranger Things 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Geçtiğimiz gün Netflix, Duffer Kardeşler tarafından yaratılan Amerikan bilim kurgu serisi Stranger Things'in 2. sezon yayın tarihini açıkladı.

15 Temmuz 2016 tarihinde 8 bölümlük ilk sezonu yayınlanan dizi eleştirmenler tarafından övgüler aldı. 31 Ağustos 2016 tarihinde Netflix gösteriyi ikinci sezon için yeniledi. Dokuz bölümden oluşacak ikinci sezonun yayın tarihi ise 27 Ekim 2017 Cuma olarak açıklandı.

İkinci sezon, ilk sezonun olaylarında yaklaşık bir yıl sonra ve1984 yılında geçecek. Duffers'a göre Will'in ortadan kaybolmasının ardındaki daha büyük sırlar ortaya çıkacak. Sezonun nereye gittiği hakkında bazı ipuçları vermek maksadı ile bölüm başlıkları açıklandı. Fakat Matt Duffer bu başlıkların bazılarının değişebileceğini söyledi. Duffer kardeşlerin yönettiği ilk iki bölüm "Madmax" ve "The Boy Who Came Back to Life" başlığını taşıyor. Kanadalı film yönetmeni Shawn Levy'nin (Big Fat Liar, Just Married, Cheaper by the Dozen, The Pink Panther, Night at the Museum) yönettiği sonraki iki bölüm ise "The Pumpkin Patch" ve "The Palace" olarak açıklandı. Sonraki bölümler ise "The Storm", "The Pollywog", "The Secret Cabin", "The Brain" ve "The Lost Brother" başlığını taşımaktadır.


Güncelleme | 23 Temmuz 2017

Stranger Things 2. Sezon Comic-Con Fragmanı

Bu Yazı Toplam 1919 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM