Facebookta Paylaş Tweetle

The OA 2. Sezon Onayı Aldı

Tarih
08 Şub 2017
Yazar

The OA 2. Sezon Onayı Aldı

Netflix, Aralık ayında ilk sezonunu yayınladığı doğaüstü temalı gizem ve drama serisi The OA'i ikinci sezon için yeniledi.

"The OA" Brit Marling ve Zal Batmanglij tarafından yazılmış ve üretilmiştir. Başrolünde de Brit Marling'in oynadığı gösteri, yedi yıllık yokluğun ardından mermleketine dönen Prairie Johnson adlı kadını merkezine alıyor. Kaybolduğunda gözleri kör olan Prairie görme yeteneğini kazanarak geri döner ve kendisini artık "The OA" olarak adlandırır. Dört genç erkek ve lise öğretmeni dışındaki kişilere kaybolması hakkında birşey söylemez.

Netflix, hiç tanıtımını yapmadığı dizinin yaklaşık birer saatten oluşan sekiz bölümünü birden 16 Aralık'ta yayınladı. Marling'e ek olarak Emory Cohen ("Brooklyn"), Scott Wilson (The Walking Dead), Phyllis Smith ("The Office"), Jason Isaacs ("Harry Potter" filmleri), Alice Krige ( "Star Trek: First Contact"), Patrick Gibson ("The Tudors") ve Brendan Meyer ("Mr. Young") gösteride rol aldı. Plan B Entertainment ve Anonymous Content şirketlerinin üretimini yaptığı dizide ayrıca Brad Pitt, Dede Gardner, Jeremy Kleiner ve Sarah Esberg yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir.

Bu Yazı Toplam 1629 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM