Facebookta Paylaş Tweetle

Patriot Konusu - Tanıtım (Dizi 2015)

Tarih
08 Şub 2017
Yazar

Patriot Konusu - Tanıtım (Dizi 2015)

'Patriot' Amazon Stüdyoları tarafından Amazon Video için üretilen, komedi ve politik drama türündeki Amerikan dizilerinden biridir.

5 Kasım 2015 tarihinde pilot bölümü yayınlanan diziye 10 bölüm sipariş verildi. Prömiyer tarihi ise 24 Şubat 2017 olarak açıklandı. Steven Conrad tarafından oluşturulan dizide Gil Bellows, Glen Ficarra, Charlie Gogolak ve John Requa yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir. Pilot bölüm Steven Conrad tarafından çekildi ve üç bölümün senaryosunu Conrad yazdı. Bruce Terris (The Assets) ve Kanadalı aktör Gil Bellows'da senaryoya katkıda bulunan isimler arasındadır.

Oyuncu kadrosunda rol alan isimler Yeni Zellandalı aktör Michael Dorman (Wonderland, The Secret Life of Us), en iyi Lost dizisinde canlandırdığı "John Locke" karakteri ile bilinen Emmy ödülü sahibi ABD'li aktör Terry O’Quinn, Kurtwood Smith (Agent Carter, 24), Michael Chernus (Orange Is the New Black, Manhattan), Kathleen Munroe (Resurrection), İsveçli aktris Aliette Opheim, Marcus Toji, Chris Conrad (Young Hercules), Supernatural dizisinin "Ölüm/Azrail"i Julian Richings (Orphan Black) ve Gil Bellows (Eyewitness) olarak sıralanmaktadır.

Konusu

"Patriot" istihbarat subayı John Tavner'in (Dorman) karmaşık hayatını izlemektedir. Tavner'in son görevi İran'ın nükleer silah saldırısına engel olmaktır. Bunun için hayatını riske atması gerekir ve Orta Batı'daki bir sanayi boru hattı firmasının orta sınıf bir çalışanı kimliğine bürünür. Ancak Federal Hükümet'in beceriksizliği, her geçen gün artan fiyaskolar ve çalıştığı şirketteki günlük işlerin karmaşıklığı Tavner'in görevine engel teşkil eder ve hayatını tehlikeye sokar.

Bu Yazı Toplam 2180 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM