Facebookta Paylaş Tweetle

I Love Dick Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Tarih
09 Şub 2017
Yazar

I Love Dick Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Amerikalı yazar ve sanatçı Chris Kraus'un 1997 yılında yazdığı romanından uyarlanan 'I Love Dick' Amazon'un komedi türündeki dizilerinden biridir.

Jill Soloway'ın (Transparent, Six Feet Under) yönettiği ve Sarah Gubbins (Ten Aker Wood) ile birlikte senaryosunu geliştirdiği dizinin başlama tarihi 12 Mayıs 2017 Cuma olarak belirlendi. İkili ile birlikte Andrea Sperling (Transparent) ve Victor Hsu (Transparent) üretimde hizmet veriyor. "I Love Dick" yapımcısından oyuncusuna kadar "Transparent" dizi ekibinin elinden çıkıyor.

Başrollerini Altın Küre ödüllü ABD'li aktör Kevin Bacon (The Following) ve Kathryn Hahn'ın (Transparent, Parks and Recreation,Girls) paylaştığı dizide ayrıca Griffin Dunne (House of Lies, Trust Me), Roberta Colindrez, Adhir Kalyan (Second Chance, Rules of Engagement), Sebastian Cole, Phoebe Robinson ve Pat Towne rol alıyor.

Konusu

Kült klasik romanlardan sayılan "I Love Dick" erkekler ve kadınlar hakkında son yüzyılda yazılmış en önemli kitaplar arasında gösteriliyor. Dizi, Teksas'ın Marfa şehrindeki entellektüel bir toplulukta geçiyor. Sorunlu evliliklerini kurtarmaya çalışan Chris ve Sylvere çifti "Dick" isimli karizmatik bir profesöre takıntılı hale gelince, evlilikleri her zamankinden daha büyük bir sınava tabi tutulur. Söz konusu profesör 58 yaşındaki Kevin Bacon tarafından ekranlara taşınacak.


Güncelleme | 10 Nisan 2017

I Love Dick 1. Sezon Tanıtım Fragmanı

Bu Yazı Toplam 1900 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM