Facebookta Paylaş Tweetle

Cardinal Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Tarih
09 Şub 2017
Yazar

Cardinal Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

25 Ocak 2017 tarihinde ekranlara giriş yapan 'Cardinal' Kanada kanalı CTV'de yayınlanan suç ve drama türündeki dizilerden biridir.

Kanadalı ödüllü yazar Giles Blunt'un 2000 yılında yazdığı gizem, gerilim ve polisiye romanı "Forty Words for Sorrow"dan TV'ye adaptasyonu yapılmıştır. Senaryo geliştirmesi ve TV uyarlaması Aubrey Nealon (Orphan Black, Flashpoint) ve Russ Cochrane (Orphan Black, Rookie Blue, Flashpoint) ikilisi tarafından yapılmıştır. Yönetmenliğini Daniel Grou'nun (Vikings, 19-2) yaptığı dizinin çekimleri Ontario'nun Sudbury kasabasında yapılıyor. Sienna Films ve eOne Entertainment şirketleri tarafından üretilmektedir. 43 dakikadan oluşan toplam altı bölüm olarak planlanmıştır. Bölüm başına 1.800.000 $ üretim bütçesi vardır.

"John Cardinal" karakterini canlandıran Amerikalı aktör Billy Campbell'ın (Helix, The Killing, The 4400) başrolünü paylaştığı dizide ayrıca Karine Vanasse (Revenge), Kristen Thomson, Allie MacDonald, David Richmond-Peck (Dark Matter, Orphan Black), Deborah Hay, Glen Gould (Cashing In), Brendan Fletcher (Rogue), James Downing, Alden Adair, Eric Hicks ve James Thomas rol almaktadır.

Konusu

Dizi, terk edilmiş bir madende, 13 yaşındaki kayıp Katie Pine'in cesedinin bulunmasıyla içgüdülerinin doğru olduğunu ispatlayan ve Cinayet Masası'nda ki görevine geri getirilen Dedektif John Cardinal'ı takip ediyor. Acımasız bir seri katil, Kuzey Ontario'nun küçük bir kasabasında yeni avının peşindedir.

Bu Yazı Toplam 3949 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM