Facebookta Paylaş Tweetle

Guerrilla Konusu - Tanıtım (Mini Dizi 2017)

Tarih
19 Şub 2017
Yazar

Guerrilla Konusu - Tanıtım (Mini Dizi 2017)

Akademi Ödülü sahibi John Ridley tarafından yazılan ve yönetilen 'Guerrilla' Showtime kanalının yaklaşan mini dizilerinden biridir.

Altın Küre ve Screen Actors Guild® ödülü (Beyaz Perde Sanatçıları Derneği Ödülleri) sahibi İdris Elba'nın başrolünü paylaştığı dizide ayrıca Rory Kinnear (Penny Dreadful), Nathaniel Martello-White, Daniel Mays (Outcasts), Denise Gough (Stella), Brandon Scott (Grey's Anatomy), Zawe Ashton, Nicholas Pinnock (Marcella, Fortitude), Damian Verguson (Stan Lee's Lucky Man) ve Wunmi Mosaku rol alıyor. Sınırllı sayıda üretilen ve sadece altı bölümlük mini dizi olarak planlanan gösterinin üç bölümünü, Emmy adaylığı da bulunan İngiliz yönetmen Sam Miller (Luther, Fortitude, Spooks) yönetiyor. Ridley ile birlikte Idris Elba, Michael J. McDonald, Patrick Spence, Katie Swinden ve Tracy Underwood üretimde hizmet veren isimlerdir.

Konusu

Showtime, Guerrilla'yı (Gerilla) "İngiltere tarihinin en tartışmalı politik zamanlarından birinin zeminine kurulmuş bir aşk hikayesi" olarak tanımlıyor. 1970'li yıllarda Londra'da bir grup eylemci, siyasi bir tutsağı serbest bırakmak ve direniş hareketi yapmak için yola çıkar. Başarılı bir kurtarma operasyonundan sonra, radikal bir yer altı örgütü kurmaya çalışan şebekede, ilişkileri ve değerleri test edilen, siyasi açıdan aktif bir çiftin hikayesi anlatılmaktadır.

Dizinin başlama tarihi 16 Nisan 2017 Pazar olarak açıklanmıştır.

 

Bu Yazı Toplam 1495 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM