Facebookta Paylaş Tweetle

Runaways Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Tarih
19 Şub 2017
Yazar

Runaways Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Marvel Comics çizgi roman serisinden uyarlanan 'Runaways' Hulu'nun bilim kurgu ve süper kahraman temalı dizilerinden biridir.

Karakterler ilk kez 2003 yılında görünmüştür. Çizimlerini Adrian Alphona, yazarlığını ise Brian K. Vaughan yapmaktadır. 2016 Ağustos ayında Hulu pilot bölüm siparişini verdi ve dizinin çekimlerine 10 Şubat 2017 tarihinde Los Angeles'ta başlandı.

Josh Schwartz (Hart of Dixie, Gossip Girl, Chuck), Stephanie Savage (Hart of Dixie, Gossip Girl, The O.C.), Jeph Loeb (The Punisher, Iron Fist, The Defenders, Legion, Luke Cage, Agents of S.H.I.E.L.D., Daredevil, Jessica Jones) ve Jim Chory'nin (Legion, The Defenders, Daredevil) yönetici yapımcı olarak hizmet verdiği dizinin üretimi ABC Signature Studios, Marvel Television ve Fake Empire Productions şirketleri tarafından yapılmaktadır.

Oyuncu kadrosundaki isimler Rhenzy Feliz (Casual), Lyrica Okano, Virginia Gardner (The Goldbergs), Ariela Barer (One Day at a Time), Gregg Sulkin (Faking It), Allegra Acosta, Randy Sands, Angel Parker (American Crime Story), Brittany Ishibashi, James Yaegashi, Kevin Weisman (Scorpion, Goliath), Brigid Brannagh (Army Wives), Annie Wersching (Bosch, The Vampire Diaries, 24), Kip Pardue (ER), James Marsters (Smallville) ve Ever Carradine (Major Crimes, Goliath) olarak sıralanmaktadır.

Konusu

Farklı kökenden altı genç, ortak bir düşmana karşı birleşir. Ortak amaçları, ebeveynlerinin de dahil olduğu ve her türlü kötülüğü yapmaya hazır oldukları “The Pride” isimli suç örgütünü çökertmektir. Çocuklar bir yıl boyunca şüphelendikleri ebeveynlerini gözetler. The Pride'ın suç patronları, zaman yolcuları, karanlık büyücüler, çılgın bilim adamları, yabancı istilacılar ve telepatik güçleri olan mutantlardan oluşan bir grup olduğunu öğrenirler. Zamanla kendilerinin de tıpkı anne ve babaları gibi bir takım güçlere sahip olduklarını keşfederler. Bir dahi olan Alex Wilder (Rhenzy Feliz) takımın başına geçer. Nico Minoru (Lyrica Okano) güçlü bir cadıdır. Karolina Dean (Virginia Gardner) güçlü bir uzaylı olduğunu, Gertrude Yorkes (Ariela Barer) ise bir dinazorla telepatik bağlantısı olduğunu keşfeder. Chase Stein (Gregg Sulkin) babasından çaldığı eldivenlerle fütüristik güçlere kavuşurken, genç Molly Hayes (Allegra Acosta) inanılmaz güçlere sahip bir mutant olduğunu öğrenir.

Bu Yazı Toplam 2652 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM