Facebookta Paylaş Tweetle

The Returned İptal Edildi

Tarih
15 Haz 2015
Yazar

The Returned İptal Edildi

Fransız serisinden uyarlanan ve Lost'un senarist ve yapımcılarından Carlton Cuse tarafından geliştirilen A&E Network'un doğaüstü dizisi The Returned iptal edildi.

9 Mart 2015 tarihinde ilk bölümü ile çıkış yapan dizi 1,54 milyon seyirciyi ekran başına topladı. 11 Mayıs 2015 tarihinde yayınlanan son bölümü ise 940 bin kişi tarafından izlendi. Düşük reytingler dizinin iptal edilmesine sebep oldu.

Dizinin başrolünde Arrow dizisinde Sebastian Blood / Brother Blood karakterini canlandıran Kevin Alejandro ve 97-99 yapımı The Bold and the Beautiful (Cesur ve Güzel) dizisi ile sivrilen Agnes Bruckner yer alıyor.

Hatırı sayılır oyuncular ise Hindistan Ennenga (Treme), Sandrine Holt (Hostages), Sophie Lowe (The Slap, Once Upon a Time in Wonderland) ve Dexter'de Paul olarak karşımıza çıkan, Lost dizisinde Jacob olarak tanınan, Supernatural dizisinde ise Lucifer olarak beyinlere kazınan Mark Pellegrino sıralanabilir.

Dizinin konusu ise öldüğü sanılan insanların, öldüklerinden habersiz olarak yeniden kasabaya dönmesi ve ardından yaşanan olayları ele alıyor.

Aynı dizinin bir başka versiyonu da "Resurrection" ismi ile ABC kanalına yapıldı ve 2. sezonun ardından iptal edildi.


Güncelleme | 16 Eki 2015

The Returned Sundance TV İle Anlaştı

Dizi 2. sezon için SundanceTV ile anlaştı.

Konu ile ilgili haberimize buradan ulaşabilirsiniz.

Bu Yazı Toplam 1368 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM