Facebookta Paylaş Tweetle

Room 104 Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Tarih
21 Şub 2017
Yazar

Room 104 Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Jay ve Mark Duplass tarafından oluşturulan 'Room 104' HBO kanalının yaklaşmakta olan antoloji türündeki komedi dizilerinden biridir.

Yönetmen ve aktör olan Duplass kardeşlerin "The Puffy Chair", "Cyrus" ve "Jeff, Who Lives at Home" filmlerinde imzası bulunmaktadır. Ayrıca HBO'nun iki sezon yayınlanan komedi dizisi Togetherness'da da birlikte çalışmışlardır. Bugüne kadar yirmiden fazla film yazan ve yöneten ikili ayrıca bu filmlerin üretimini de üstlendi. İkili ile birlikte Xan Aranda yönetici yapımcı, Sydney Fleischmann ise yapımcı olarak hizmet veriyor. Yönetmen koltuğunda ise Sarah Adina Smith ve Dayna Hanson oturuyor. Los Angeles'ta çekimleri yapılacak dizinin üretimine bu yıl başlanıyor.

Her bölüm farklı karakterleri konu alacak olan dizinin ilk bölümünde Karan Soni (Blunt Talk), Jenny Leonhardt, Davie-Blue, Spencer Garrett (Bosch, Aquarius, Satisfaction), Poorna Jagannathan (The Night Of, Gypsy), Ethan Kent (Big Love), Gavin Kent (Big Love, Weeds), Will Tranfo, Matthew Bellows, J. Claude Deering, Veronica Falcón (Queen of the South) ve Dendrie Taylor (Sons of Anarchy, True Blood) rol alıyor.

Konusu

Dizi, bir Amerikan otelinin 104 numaralı odasında geçiyor. Her bölüm, birbirinden farklı karakterlerin hikayesi anlatılıyor.

Bu Yazı Toplam 3662 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM