Facebookta Paylaş Tweetle

Future Man Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Tarih
21 Şub 2017
Yazar

Future Man Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

'Future Man' online video sitesi Hulu'nun yakında gösterime girecek komedi dizilerinden biridir.

Başlangıç olarak 13 bölüm sipariş verilen dizi, Preacher'in yapımcıları Seth Rogen ve Evan Goldberg ikilisi tarafından oluşturuldu. İkili ile birlikte Matt Tolmach (Spider-Man, Jumanji, Rock That Body), James Weaver (This Is the End, Neighbors, Preacher), Howard Overman, Kyle Hunter ve Ariel Shaffir'ın da hizmet verdiği dizi Sony Pictures Television tarafından üretiliyor.

"Açlık Oyunları" filminde "Peeta Mellark" karakterini canlandıran Josh Hutcherson ile birlikte Eliza Coupe (Scrubs, Happy Endings, Quantico), Derek Wilson (Preacher), Ed Begley Jr. (Better Call Saul), Glenne Headly (ER, The Night Of), Haley Joel Osment, Celeste Cook, Drew James, Aleh Neliubin, Felix Jerry Droz, Tess Porter, Emily Hinkler, Lia Hampton, Mary Manofsky ve Emily Rhoads gösteride rol alıyor.

Dizinin yıldızlarından Glenne Headley, 5 bölümün çekilmesinin ardından 8 Haziran 2017 tarihinde (62 yaşında) öldü. Yapımcılar, senaryoda değişiklik yapamayacaklarını ve çekilen bölümlerinin yayınlanacağını, fakat senaristlerin önereceği bölümlerde bazı değişiklikler yapabileceklerini duyurdu.

Konusu

Dizi, anne ve babasıyla yaşayan, öz güveni düşük bir kapıcı olan Josh Futterman'i (Josh Hutcherson) merkezine alıyor. Üstün olduğu tek şey, distopyan bir dünyada geçen Cybergeddon isimli video oyununda dünyada birinci sıraya yerleşen "Future Man" karakteridir. Josh, son seviyeyi atladığında oyunun içinden geldiğini iddia eden esrarengiz karakterler tarafından ziyaret edilir ve yakın zamanda gerçekleşecek olan bir istilaya engel olmak için çok önemli bir görevi olduğu söylenir.

Bu Yazı Toplam 1890 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM