Facebookta Paylaş Tweetle

The Mick 2. Sezon Onayı Aldı

Tarih
22 Şub 2017
Yazar

The Mick 2. Sezon Onayı Aldı

Fox, başrolünde Kaitlin Olson'un oynadığı komedi serisi The Mick'i 13 bölüm sipariş vererek ikinci sezon için yeniledi.

Olson aynı zamanda dizinin yaratıcıları Dave Chernin ve John Chernin ile birlikte üretimde hizmet veriyor. Kadroda ayrıca Sofia Black-E'Elia, Thomas Barbusca, Jack Stanton, Carla Jimenez ve Scott MacArthur rol alıyor. 1 Ocak 2017'de ekranlara giriş yapan dizi dört ek bölüm sipariş alarak sezondaki bölüm sayısını on yediye çıkardı.

Yenileme haberi Fox Broadcasting Company Başkanı David Madden tarafından duyuruldu. Madden "Gelişiminin ilk aşamasından beri The Mick'e büyük bir inanç vardı ve bizleri hayal kırıklığına uğratmadı. Tüm oyuncular olağanüstü ve Kaitlin cesur bir komedyen olduğunu kanıtladı. John ve Dave Chernin'in gösteriye dair çok net bir görüşleri var ve bu vizyonu hiç bozmadan her hafta kusursuz davranıyorlar. Mick'e doyamadık ve seriyi ikinci bir sezon için yenilemekten heyecanlıyız." açıklamasında bulundu.

Tüm platformlarda bölüm başına ortalama sekiz milyon izleyici toplayan dizi, zengin kızkardeşinin yanına kaçarak, şımarık yeğenlerine bakmak zorunda kalan Mackenzie Murphy'nin (Kaitlin Olson) hikayesini anlatmaktadır. Ne olursa olsun bu küçük canavarları dürüst, çalışkan, toplumun iyi üyelerine dönüştürmeye kararlıdır.


Güncelleme | 22 Haziran 2017

The Mick 2. Sezon Başlama Tarihi Açıklandı

The Mick dizisinin 2. sezon başlama tarihi 26 Eylül 2017 Salı olarak ilan edildi.

Bu Yazı Toplam 1973 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM