Facebookta Paylaş Tweetle

Claws Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Tarih
22 Şub 2017
Yazar

Claws Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Rashida Jones ve Will McCormack tarafından oluşturulan 'Claws' TNT kanalının yakında gösterime girecek komedi, drama türündeki dizilerinden biridir.

Pilot bölümü Eliot Laurence (Welcome to Me) tarafından yazıldı ve Nicole Kassell (The Americans, American Crime, The Following, The Killing) tarafından çekildi. Jones ve McCormack ile birlikte Janine Sherman Barrois'in de yönetici yapımcı olarak hizmet verdiği dizi Warner Horizon Television ve TNT Original Productions tarafından üretilmektedir. George Paaswell (Deadbeat) ise yapımcı koltuğunda oturmaktadır.

Emmy ödüllü ABD'li aktris Niecy Nash (Scream Queens, Getting On, Reno 911!) ve yine Emmy ödüllü oyuncu Carrie Preston'un (True Blood, The Good Wife, Crowded, Person of Interest) başrollerini paylaştığı dizide ayrıca Jenn Lyon (Justified), Judy Reyes (Scrubs, Devious Maids, Jane the Virgin), Jack Kesy (The Strain), Karrueche Tran, Kevin Rankin (Breaking Bad, Unforgettable), Jason Antoon, Harold Perrineau (Goliath, Constantine) ve Dean Norris (Breaking Bad, Under the Dome) rol almaktadır.

Konusu

"Claws", Güney Florida'nın Manatee Kasabası'nda bulunan Nail Artisan güzellik salonunda çalışan beş farklı ve güvenilmez manikürcünün yükselişini izliyor. Orada ipek sargı, manikür ve pedikürden çok daha fazlası bulunuyor. Hikayenin merkezinde, zihinsel rahatsızlığı olan ikiz kardeşi Dean (Perrineau) ile yaşayan ve bakımını yapan salon sahibi Desna (Nash) var. Desna'nın çalışanları arasında; Önceki ilişkisinden iki çocuğunu yetiştiren en iyi arkadaşı Jennifer (Lyon), salonun güvenliğini sağlayan ve Desna'nın esrarengiz şoförü Quiet Ann (Reyes), sahte kimlik yüzünden mahkum edilen ve kısa süre önce çıkan yumuşak tavırlı Polly (Preston) ve sıkıntılarını sürekli dışa vuran Virginia (Tran) bulunuyor.

Roller (Kesy) ise bir ağrı kliniğinde çalışan ve yasadışı olan kliniğin gelirini aklamak için Desna'nın salonunu kullanan birisi olarak izleyici karşısına çıkacak.

Bu Yazı Toplam 5952 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM