Facebookta Paylaş Tweetle

Lethal Weapon 2. Sezon Onayı Aldı

Tarih
22 Şub 2017
Yazar

Lethal Weapon 2. Sezon Onayı Aldı

The Mick'i yenileyen Fox, bir günlük aradan sonra komedi, aksiyon serisi Lethal Weapon'a da ikinci sezon onayını verdi.

Yenileme haberi bugün Fox Broadcasting Company Başkanı David Madden tarafından duyuruldu. Madden, her hafta eğlenceli bir rollercoaster yolculuğu sunan diziye 22 bölümlük ikinci sezon onayını verdiklerini açıkladı. Ayrıca oyuncularla birlikte yapım şirketleri ve üretimde görev alan yapımcılara teşekkür etti.

Lethal Weapon tüm platformlarda bölüm başına ortalama 11 milyon izleyici toplayarak bu sezon en iyi 5 yeni seri arasında yer aldı. Matt Miller (Forever, The 100) tarafından sinema filminden TV'ye uyarlanan dizi Good Session Productions, Lin Pictures ve Warner Bros. Television şirketleri tarafından üretiliyor. Miller ile birlikte Dan Lin (“The LEGO Movie,” “Sherlock Holmes”), Jennifer Gwartz (“Forever,” “Veronica Mars”) ve McG (“The Mysteries of Laura,” “The O.C.,” “Charlie’s Angels”) yönetici yapımcı olarak hizmet veriyor.

Clayne Crawford ve Damon Wayans'ın başrollerini paylaştığı dizi Fox için güçlü bir performans sergiledi ve 18-49 demografik yaş arası yetişkinlerde bölüm başına 1.6 reyting puanı ve ortalama 6.63 milyon izleyici topladı. Bu gece 16. bölümü ile ekranlara gelecek olan dizi 18. bölümün ardından ilk sezon finalini yapacak.


Güncelleme | 15 Eylül 2017

Lethal Weapon 2. Sezon Fragmanı “Never Going To Stop Missing You”


Güncelleme | 22 Haziran 2017

Lethal Weapon 2. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

Lethal Weapon 2. sezon başlama tarihi 26 Eylül 2017 Salı olarak açıklandı.

Bu Yazı Toplam 1683 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM