Facebookta Paylaş Tweetle

Let the Right One In Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Tarih
22 Şub 2017
Yazar

Let the Right One In Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Teen Wolf ve Criminal Minds'in yaratıcısı Jeff Davis tarafından oluşturulan 'Let the Right One In' TNT'nin yaklaşan korku ve drama türündeki dizilerinden biridir.

Dizi, İsveçli yazar John Ajvide Lindqvist'in aynı isimli çok satan romanına dayanıyor. 2004 yılında yazılan gotik, korku türündeki vampir romanı dilimize "Gir Kanıma" olarak uyarlanıyor. Roman 2008 yılında aynı isimle beyaz perdeye aktarıldı. Tomas Alfredson'un yönettiği film 4,5 milyon dolar bütçe ile çekildi ve 11,2 milyon dolar gişe hasılatı elde etti.

İlk kez 2015 Mart ayında, Showtime ile girdiği ihale savaşını kazanan A&E dizinin çekimlerine başlanacağını duyurdu. Proje, 2016 yılının başında TNT'ye taşındı. Gösterinin yaratıcısı olan Jeff Davis aynı zamanda yapımcı olarak hizmet vermeyi sürdürdü. Pilot bölümünü Jeff Davis yazdı, çekimlerini ise BAFTA ödüllü Birleşik Krallık'lı yönetmen Euros Lyn (Daredevil, Doctor Who, Happy Valley) yaptı. Marty Adelstein, Becky Clements, Simon Oakes, Alexander Yves Brunner ve Brandon Boyce'un da yönetici yapımcı olarak diziye katıldı. 21 Ekim 2016'da pilot bölüm çekimlerine Vancouver'da başlandı ve 10 Kasım 2016'da tamamlandı. Üretimi Tomorrow Studios ve Turner Studio T şirketleri tarafından yapılan dizinin bu sene içerisinde başlaması planlanıyor.

Oyuncu kadrosunda rol alan isimler Benjamin Wadsworth (Dad vs. Lad), Kristine Froseth, Kristoffer Joner, Thomas Kretschmann (Dracula), Dakota Guppy (The Returned), Darren Mann (The 100), Necar Zadegan (Girlfriends' Guide to Divorce, 24, Extant), Cameron Gellman, Eric Bempong, Krista Bridges (Heroes Reborn, 19-2), Robin Douglas, Liam Hall ve Brayden Handcock olarak sıralanmaktadır.

Konusu

Küçük bir Vermont kasabasında, 16 yaşındaki Henry (Benjamin Wadsworth) sınıf arkadaşları tarafından zorbaca şiddete maruz kalır. Çevresindeki yetişkinler tarafından yalnız ve ihmal edilmiştir. Eli (Kristine Froseth) adındaki çekici bir genç kız gizemli muhafızı (Kristoffer Joner) ile birlikte kasabaya taşındığında Henry ile çok çabuk arkadaş olurlar. Eli, Henry'nin zorba arkadaşlarına karşı savaşmasına yardımcı olur. Bu arada, kolluk kuvvetlerinin dikkatini çeken bir dizi garip cinayet meydana gelir.

Bu Yazı Toplam 1845 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM