Facebookta Paylaş Tweetle

Blue Bloods 6. Sezon Ne Zaman?

Tarih
16 Haz 2015
Yazar

Blue Bloods 6. Sezon Ne Zaman?

CBS kanalının Robin Green ve Mitchell Burgess tarafından yaratılan polisiye dram dizisi Blue Bloods 6. sezon başlama tarihi kesinleşti.

The Sopranos'un iki yaratıcısı Robin Green ve Mitchell Burgess'in yazar ve yapımcısı olduğu dizinin oyuncu kadrosunda Donnie Wahlberg (Boomtown), Bridget Moynahan (Six Degrees), Will Estes (American Dreams), Len Cariou, Tom Selleck (Magnum), Amy Carlson (Third Watch, Law & Order: Trial by Jury) ve Sami Gayle rol alıyor.

Blue Bloods çıkış yaptığı ilk günden bu yana seyircinin kalbini kazanmış diziler arasında. Frank Reagan (Tom Selleck) ve karmaşık ailesinin bugün pek çok hayranı var. Frank Reagan'ın hem New York Emniyet Müdürlüğü görevini hem de aile reisliğini büyük bir ustalıkla yönettiğini söyleyebilirim.

Toplamda 111 bölümü geride bırakan dizi 5. sezon finalini 1 Mayıs 2015 tarihinde yaptı. İlk sezonundan itibaren yüksek izleyici kitlesine sahip olan dizi 5. sezon en yüksek izleyici sayısına ulaştı. Bölüm başına ortalama 13,77 milyon kişiyi ekran başına toplayarak 4. sezon 13,63 milyon olan sayıyı az farkla geçti.

Blue Bloods 6. sezon başlama tarihi: 25 Eylül 2015 Cuma CBS ekranlarında izleyicileri ile buluşacaktır.

Bu Yazı Toplam 1883 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM