Facebookta Paylaş Tweetle

Dark Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Tarih
22 Şub 2017
Yazar

Dark Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

İsviçreli film yönetmeni ve yazarı Baran bo Odar tarafından oluşturulan 'Dark' Netflix'in gizem, doğaüstü ve aile draması türündeki dizilerinden biridir.

Almanca olarak üretilen dizinin ortak yaratıcılığını Jantje Friese paylaşıyor. İkili ile birlikte Quirin Berg,  Max Wiedemann ve Justyna Müsch yönetici yapımcı olarak üretimde görev alıyor. Çekimlerini Nikolaus Summerer ile birlikte Baran bo Odar'ın yaptığı dizinin üretimini Wiedemann & Berg Television yapmaktadır. Tüm bölümlerin 2017 sonbaharında Netflix'te yayınlanması planlanmaktadır.

2011 Alman yapımı "Tom Sawyer" filmi ile bilinen Louis Hofmann'ın başrolünü paylaştığı dizide ayrıca Oliver Masucci, Jördis Triebel, Maja Schöne, Sebastian Rudolph, Anatole Taubman, Mark Waschke, Karoline Eichhorn, Stephan Kampwirth, Anne Ratte-Polle, Andreas Pietschmann, Lisa Vicari, Angela Winkler ve Michael Mendl rol alıyor.

Konusu

Bir Alman kasabasında iki küçük çocuğun kaybolması çatlamış ilişkilere umut getirir. Bir yanıt bulmak için ümitsizce çabalayıp duran dört ailenin bu aramalar sonucunda günahları ve sırları bir bir gün yüzüne çıkar...


Güncelleme | 4 Ekim 2017

Netflix Dark Dizisinin Tanıtım Fragmanını Yayınladı

Bu Yazı Toplam 2993 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM