Facebookta Paylaş Tweetle

Ingobernable Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Tarih
23 Şub 2017
Yazar

Ingobernable Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Başrolünde Kate del Castillo'nun oynadığı 'Ingobernable' 2017 Mart ayında Netflix'de gösterime girecek, Meksika yapımı politik drama dizilerinden biridir.

Meksikalı popüler aktris Castillo (La Reina del Sur, Dueños del Paraíso, La mentira) ile birlikte kadroda Erik Hayser, Alicia Jaziz, Alessio Valentini, Maxi Iglesias, Erendira Ibarra, Luis Roberto Guzmán, Marina de Tavira, Marco Antonio Treviño, María del Carmen Farías, Aida López, Alberto Guerra Ramos, Harold Torres, Álvaro Guerrero, Diego Cadavid, Tamara Mazarrasa López, Marianna Burelli, Hernán del Riego, Jeirmarie Osorio Rivera, Fernando Gaviria, Mitzi Mabel Cadena ve Pablo Astiazarán rol alıyor. Argos Televisión ve Netflix Mexico tarafından üretimi yapılan dizinin yönetmen koltuğunda José Luis García Agraz ve Pedro Pablo Ibarra oturuyor.

Kate del Castillo geçtiğimiz yıl Meksikalı uyuşturucu baronu El Chapo (Bücür) lakaplı Joaquin Guzman ile iki kez Akademi Ödülü kazanan ABD'li aktör Sean Penn skandalının merkezindeydi. Dizinin çekimleri için Meksika'ya geri dönerse başına geleceklerden korkuyor. Bundan dolayımıdır bilinmez ama son anda çekimlerin Güney Kaliforniya'da bulunan San Diego şehrinde yapılmasına karar verildi. Yayın tarihi ise 24 Mart 2017 olarak açıklandı.

Konusu

"Ingobernable ", Meksika başkanının eşi Irene Urzua'nın (Castillo) hikayesini anlatacak. Güçlü bir kişiliği olan Urzua, inançlı ve idealleri olan bir kadındır. Ancak kocasına duyduğu güveni yitirdiğinde, gerçeğe ulaşmak için var gücüyle mücadele etmesi gerekecektir. 

Bu Yazı Toplam 2916 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM