Facebookta Paylaş Tweetle

Succession Konusu - Tanıtım (Dizi 2018)

Tarih
24 Şub 2017
Yazar

Succession Konusu - Tanıtım (Dizi 2018)

BAFTA ödüllü İngiliz komedi yazarı Jesse Armstrong tarafından oluşturulan ve senaryosu kaleme alınan 'Succession' HBO kanalının yaklaşmakta olan drama dizilerinden biridir.

İlk sezon için 10 bölüm sipariş verilen dizinin pilot bölüm çekimlerini ABD'li yönetmen Adam McKay (Saturday Night Live) yaptı. İkili ile birlikte Will Ferrell, Ilene S. Landress, Kevin J. Messick ve Frank Rich üretimde görev alıyor. Üretimini ise Gary Sanchez Productions şirketi üstleniyor.

Oyuncu kadrosunda rol alan isimler; Emmy ödüllü İskoç aktör Brian Cox (Medici: Masters of Florence, War & Peace, Deadwood), Jeremy Strong (Masters of Sex), Kieran Culkin (Fargo), Sarah Snook (Spirited), Nicholas Braun, Matthew Macfadyen (Ripper Street, Spooks), Hiam Abbas,  Alan Ruck (The Exorcist), Rob Yang (One Life to Live), Parker Sawvers, Peter Friedman (The Path) ve Natalie Gold (Alpha House, BrainDead) olarak sıralanmaktadır.

Konusu

21. yüzyılda geçen drama serisi, zengin ve güçlü bir Amerikan küresel medya hanedanı üzerinde duruyor. Brian Cox, ailenin sahip olduğu medya imparatorluğunun patronu "Logan Roy" karakterini canlandırıyor. Dizide güç oyunları yanı sıra, aile sadakati ve uluslarası iş gibi konular da işleniyor.

Hiam  Abbas, Logan'ın (Cox) şimdiki eşi ve ortağı Marcia'yı canlandırıyor. Alan Ruck, Logan'ın ilk evliliğinden olan en büyük oğlu "Connor Roy" olarak izleyicilerin karşısına çıkıyor. Şirketin yönetim kurulunda olmasına rağmen Connor kendi yolunu çiziyor. Rob Yang ise dijital medya şirketinin kurucusu ve CEO'su Lawrence karakterini canlandırıyor.

Bu Yazı Toplam 3703 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM