Facebookta Paylaş Tweetle

You Are Wanted Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Tarih
25 Şub 2017
Yazar

You Are Wanted Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Alman aktör Matthias Schweighöfer'ün oynadığı ve yönetmenliğini yaptığı 'You Are Wanted' Amazon'un ilk orjinal Almanca dilindeki gerilim ve drama türündeki dizilerinden biridir.

Dünya çapında 200'den fazla ülkede ve bölgede yayınlanacak dizinin 17 Mart'da yayınlanacağı duyuruldu. İlk sezon altı bölümden oluşacaktır. İngilizce, Fransızca, İtalyanca ve İspanyolca dublajları yanı sıra Portekizce, Hintçe ve Japonca altyazılı olarak yayınlanacaktır.

"The Most Beautiful Day", "The Manny", "Bibi & Tina: Voll Verhext!", "Joy of Fatherhood" ve "Break Up Man" filmleri ile bilinen Schweighöfer, dizinin altı bölümünü Bernhard Jasper ile birlikte yönetti. Gösterinin yazarları arasında Hanno Hackfort, Bob Konrad ve Richard Kropf yer alıyor. Amazon Studios, Pantaleon Films, Warner Bros. International Television Production ve Warner Bros. şirketlerinin üretimini yaptığı dizinin yapımcılığını Peti Misaila, Cornelia Popp, Dan Maag ve Matthias Schweighöfer yapıyor.

Matthias Schweighöfer ile birlikte oyuncu kadrosunda öne çıkan isimler Alexandra Maria Lara (Rush), Karoline Herfurth (Fack ju Göhte), Tom Beck (Einstein), Edin Hasanovic (Familie Braun), Jörg Pintsch ve Catrin Striebeck olarak sıralanıyor.

Konusu

Dizi, gizemli bir hack saldırısı sonucunda hayatı alt üst olan bir otel müdürünün hikayesini anlatıyor. Lukas Franke (Matthias Schweighöfer) bir siber suç saldırısının kurbanıdır. Tüm kişisel verileri, web ve sosyal medya profilleri saldırıya uğrar ve eko terörizmle suçlanır. Lukas masum olduğunu kanıtlanmak için uğraşır. Eşi (Alexandra Maria Lara), arkadaşları ve meslektaşları masumiyetinden şüphe eder. Lukas, siber saldırıların arkasında kim olduğunu bulmaya çalışırken bir başka kurban Lena Arandt'ı (Karoline Herfurth) bulur ve bir takım oluştururlar. Alman BKA'sından (Federal Suçlar Polisi) gelen bir kişinin bu suçun ardındaki ipleri çektiğini fark ederler.

Bu Yazı Toplam 4506 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM