Facebookta Paylaş Tweetle

Penny Dreadful 3. Sezon Onayı Aldı

Tarih
16 Haz 2015
Yazar

Penny Dreadful 3. Sezon Onayı Aldı

Showtime kanalı gotik draması Penny Dreadful için 3. sezon onayını verdi. 9 Bölümden oluşacak 3. sezon Dublin'de çekilecek ve 2016 yılında gösterime sunulacak.

Senaristliğini ve yapımcılığını John Logan'ın üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda Oscar ve Altın Küre ödülü bulunan Sam Mendes oturuyor.

Showtime kanalı başkanı David Nevins "Parlak zekalı John Logan'ın yarattığı bu yetenekli grup, titizlikle hazırlanmış Penny Dreadful'un dünyasına yeni hayranlar çekmeye devam edecek. Bizim harika ortaklarımız Sky Atlantic ile birlikte John ve ekibinin 3 .sezon akıllarında ne var görmek için heyecanlıyız." şeklinde bir açıklamada bulundu.

Dizinin 3 Mayıs'ta yaptığı 2. sezon prömiyeri 575.000 izleyici toplayarak sezona düşük bir başlangıç yaptı. Birinci sezon prömiyerine kıyasla %34 bir düşüş yaşandı. Ayrıca 29 Haziran 2014'te yayınlanan ve 856.000 kişi tarafından izlenen birinci sezon finaline oranla %32 bir düşüş yaşandı.

Dizinin oyuncu kadrosunda Spider-Man: Turn Off the Dark filminde Peter Parker'ı canlandıran Reeve Carney, James Bond rolleri ile tanınan Timothy Dalton, Camelot dizisinin Morgan'ı Eva Green ve Josh Hartnett (Halloween H20: 20 Years Later, Pearl Harbor) rol alıyor.

Dizinin 2. sezon finali 5 Temmuzda yapılacak.

Bu Yazı Toplam 1905 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM