Facebookta Paylaş Tweetle

Feud 2. Sezon Onayı Aldı

Tarih
28 Şub 2017
Yazar

Feud 2. Sezon Onayı Aldı

Ödüllü yapımcı Ryan Murphy'nin FX kanalında yayınlanacak yeni antoloji türündeki drama serisi Feud, daha başlamadan ikinci sezon için yenilendi.

5 Mart'ta prömiyerini yapacak dizi için bugün ikinci sezon için on bölüm sipariş verildi. İkinci sezonun 2018 yılında gösterime girmesi planlanıyor. Murphy ile Jon Robin Baitz'in senaryosunu yazdığı dizi Fox 21 Television Studios, Ryan Murphy Productions ve Plan B Entertainment şirketleri tarafından üretiliyor.

Emmy ve Golden Globe ödüllü yazar, yapımcı ve yönetmen Ryan Murphy, yedinci sezon onayını alan antoloji serisi American Horror Story'nin de yapımcılığını üstleniyor. Ayrıca FX kanalının en başarılı yapımlarından olan American Crime Story ile de Emmy ve Altın Küre ödülü kazandı. 

Sekiz bölümden oluşacak Feud'un ilk sezonunda Jessica Lange, Susan Sarandon, Judy Davis, Jackie Hoffman, Alfred Molina, Stanley Tucci ve Alison Wright rol alıyor. İlk sezon film yıldızları Bette Davis (Susan Sarandon) ile Joan Crawford (Jessica Lange) arasındaki rekabete odaklanırken, ikinci sezon Prens Charles ve Prenses Diana'nın merkezinde olacak.

Bu Yazı Toplam 1557 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM