Facebookta Paylaş Tweetle

Somewhere Between Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Tarih
01 Mar 2017
Yazar

Somewhere Between Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

ITV Studios America ve Thunderbird Entertainment tarafından üretilen 'Somewhere Between' ABC kanalının yaklaşmakta olan gizem ve drama türündeki dizilerinden biridir.

Gösteri, 2014 yılında SBS kanalında yayınlanan "God's Gift: 14 Days" Kore dizisinin Amerikan uyarlamasıdır. Orjinal dizinin senaryosu Choi Ran tarafından yazılmış, yönetmenliğini ise Lee Dong-hoon yapmıştır. ABC kanalına adaptasyonunu ise Stephen Tolkin (Legend of the Seeker, Brothers & Sisters) yapmaktadır. Yönetmenliğini Duane Clark'ın (APB, Of Kings and Prophets, Hawaii Five-0) yaptığı dizide Ivan Fecan ve Joseph Broido yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir. 2017 Mart ayında Vancouver'da çekimlerine başlanacak dizinin ilk sezonu 10 bölümden oluşacaktır.

Şimdiye kadar açıklanan oyuncu kadrosunda rol alan isimler Paula Patton, Devon Sawa (Nikita), JR Bourne (Teen Wolf, Revenge) ve Aaron Craven olarak sıralanmaktadır.

Konusu

Dizi, kızı Serena'nın öldürüleceğini bir şekilde bilen ve bunu önlemek için zamanda geri giden Laura Price (Paula Patton) adlı bir kadını merkezine alıyor. Laura, katilin kim olduğunu ya da neden öldürdüğünü bilmiyor ancak olayın ne zaman, nerede ve nasıl gerçekleşeceğini biliyor. Buna rağmen, kızını güvende tutmaya yönelik tüm çabaları başarısız oluyor ve Serena'nın değiştirilemez ve dehşet verici kaderi kendisini katiliyle aynı yörüngeye sokuyor.

Bu Yazı Toplam 2718 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM