Facebookta Paylaş Tweetle

A Series Of Unfortunate Events 2. Sezon Onayı Aldı

Tarih
13 Mar 2017
Yazar

A Series Of Unfortunate Events 2. Sezon Onayı Aldı

Netflix, Lemony Snicket'in çocuk roman serisinden uyarlanan, kara mizah türündeki drama serisi A Series Of Unfortunate Events'e ikinci sezon onayını verdi.

Yenileme haberi yayınlanan sekiz bölümlük ilk sezonun bitiminden tam iki ay sonra geldi. Başrolünde Neil Patrick Harris'in rol aldığı dizinin ilk sezonunda ayrıca Patrick Warburton, Malina Weissman, Louis Hynes K., Todd Freeman ve Presley Smith oynadı. İlk sezon, tüm dünyada satış rekorları kıran romanın ilk dört serisinden esinlendi. İkinci sezon ise beş ile dokuz arasındaki hikayeden esinlenecek ve toplam on bölümden oluşacak. Kalan dört kitabın ise üçüncü sezona uyarlanması bekleniyor.

Senaryo Mark Hudis ve Barry Sonnenfeld tarafından yazıldı. Cindy Holland, Brian Wright, Ted Biaselli, Daniel Handler, Barry Sonnenfeld ve Rose Lam'in yönetici yapımcı olarak görev aldığı dizi Paramount Television, What is the Question? ve Sonnenfeld Productions, Inc. şirketleri tarafından üretiliyor.


Güncelleme | 01 Ocak 2018

A Series of Unfortunate Events 2. Sezon Yayın Tarihi ve Fragmanı

Netflix, fantastik drama serisi A Series of Unfortunate Events'in 2. sezon fragmanını paylaştı. Dizinin 2. sezon yayın tarihini ise 30 Mart 2018 Cuma olarak açıkladı.

Bu Yazı Toplam 1550 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM