Facebookta Paylaş Tweetle

Aaron Paul Hulu Draması The Way'ın Başrol Oyuncusu Oldu

Tarih
17 Haz 2015
Yazar

Aaron Paul Hulu Draması The Way'ın Başrol Oyuncusu Oldu

Breaking Bad dizisinde Jesse Pinkman karakterini canlandıran Aaron Paul, yapım şirketleri Lucid Road Productions ve Universal Television ile anlaşma imzaladı.

Aaron Paul, Hulu platformunun orijinal drama dizisi The Way'nın erkek başrol oyunculuğuna aday oldu. Dizinin kadın başrolünde ise True Detective dizisinde Maggie Hart karakterini canlandıran Michelle Monaghan yer alacak.

Yaşadığımız hayat ile istediğimiz hayat arasındaki seçimlere derinlemesine göz atacak dizi, anlaşmazlıklarla dolu, sürekli tartışan bir aileyi konu edinecek. Hayatındaki gerçekleri olduğu gibi kabul etmeyen Eddie bir inanç krizi yaşıyor.

Jesse Pinkman rolü ile 3 kez Emmy ödülü kazanan aktör dizide Sarah Cleary'nin (Michelle Monaghan) şımarık yetiştirilmiş, münakaşacı kocası Eddie Cleary karakterini canlandıracak.

Yaratıcılığını Jessica Goldberg ve Jason Katims'ın yapacağı dizinin üretim şirketleri Universal Television, Lucid Road Productions ve True Jack Productions olacak. Goldberg dizinin yazarlığını yaparken Katims ve Michelle Lee yapımcı olarak görev alacak. Paul'da dizinin yapımcılığında anlaşma imzaladığı Lucid Road Productions'u temsilen yer alacak.

Ayrıca The Way, en son BoJack Horseman animasyon dizisinde seslendirme yapan Aooron Paul'un Breaking Bad'de canlandırdığı Jesse Pinkman'den sonra rol alacağı ilk büyük televizyon projesi olacak.

İlk sezonu 10 bölümden oluşacak dizinin prömiyeri önümüzdeki kış ayları olarak planlanıyor. Çekimlerine önümüzdeki günlerde başlanması beklenen dizinin ilk bölümü Mike Cahill tarafından yönetilecek.

Bu Yazı Toplam 1902 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM