Facebookta Paylaş Tweetle

The Big Bang Theory 11. ve 12. Sezon Onayı Aldı

Tarih
20 Mar 2017
Yazar

The Big Bang Theory 11. ve 12. Sezon Onayı Aldı

CBS Entertainment ve yapım şirketi Warner Bros. Television ekranların en beğenilen komedi dizisi The Big Bang Theory ile iki sezonluk anlaşma imzaladı. Sitcom serisi 11. ve 12.sezon için yenilendi.

Geçtiğimiz şubat ayında dizinin ortak yaratıcısı Bill Prady 11. ve 12. sezon için anlaşmanın yapıldığını Facebook sayfasından paylaşmış fakat kanal tarafından resmi açıklama yapılmamıştı. Dizinin yıldızı Jim Parsons ise "herkesin geri dönmek istediğini biliyorum" mesajını vermişti. Gösterinin en az iki sezon daha ekranlarda olacağı bugün kesinlik kazandı.

CBS'nin amiral gemisi The Big Bang Theory için Jim Parsons, Johnny Galecki, Kaley Cuoco, Simon Helberg ve Kunal Nayyar ile iki yıllık sözleşme imzalandı. 3. sezonun konuk yıldızı olan Mayim Bialik ve Melissa Rauch 4. sezon düzenli kadroya terfi etti. Son anlaşmalarından yaklaşık 175.000 dolar kazandılar. Bialik dört Emmy adaylığı kazanarak dizinin ayrılmaz bir parçası olduğunu kanıtladı.


Güncelleme | 18 Haziran 2017

The Big Bang Theory 11. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

CBS'nin reyting canavarı komedi serisi The Big Bang Theory'nin 11. sezon başlama tarihi 25 Eylül 2017 Pazartesi olarak açıklandı.

Bu Yazı Toplam 2183 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM