Facebookta Paylaş Tweetle

Mayans MC Konusu - Tanıtım (Dizi 2018)

Tarih
21 Mar 2017
Yazar

Mayans MC Konusu - Tanıtım (Dizi 2018)

Sons of Anarchy'nin yaratıcısı Kurt Sutter tarafından oluşturulan spin-off serisi 'Mayans MC' FX'in yaklaşan suç draması türündeki dizilerinden biridir.

Birçok ödülün sahibi "Sons of Anarchy" yedi sezon boyunca FX tarihinin en çok izlenen drama dizilerinden biri oldu. FX, dizinin spin-off projesi olan Mayans MC'nin pilot bölüm siparişini verdi. Senaryosu Elgin James ve Kurt Sutter tarafından kaleme alınan pilot bölüm Sutter tarafından yönetilecek. İkili aynı zamanda yönetici yapımcı olarak üretimde hizmet verecek. Fox 21 Television Studios ve FX Productions şirketleri tarafından üretilen dizinin çekimlerine Mart ayında başlandı ve çekimler Los Angeles'ta yapılıyor.

Şu ana kadar oyuncu kadrosundaki kesinleşen isimler J. D. Pardo (Revolution, The Messengers), Edward James Olmos (Battlestar Galactica, Miami Vice, Dexter), Jacqueline Obradors (NYPD Blue), John Ortiz (Togetherness), Antonio Jaramillo (Shades of Blue), Richard Cabral (American Crime, Lethal Weapon), Clayton Cardenas (American Crime) ve Sarah Bolger (Into the Badlands, Once Upon a Time, The Tudors) olarak sıralanıyor.

Mayans MC Konusu

"Mayans MC" Kaliforniya / Meksika sınırında "Mayalar" olarak tanınan motosiklet çetesinin mücadelesine odaklanıyor. Gururlu bir Latin ailesinin yetenekli oğlu Ezekiel "EZ" Reyes'in (J. D. Pardo) "Amerikan Rüyası" kartel tarafından yok edilir. İçindeki intikam ateşi onu planında olmayan ve içinden çıkamayacağı bir hayata sürükler.

Bu Yazı Toplam 1695 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM