Facebookta Paylaş Tweetle

NCIS: Los Angeles 9. Sezon Onayı Aldı

Tarih
23 Mar 2017
Yazar

NCIS: Los Angeles 9. Sezon Onayı Aldı

CBS, NCIS: Los Angeles'i Pazar gecelerine taşıdığında dizinin hayranları iptal olma endişesine kapıldı. Hayranları bir yıl daha rahat olabilirler. Kanal 2017-2018 sezonu için suç dramasını yeniledi.

"NCIS: Los Angeles", milletin güvenliğini tehdit eden, zor suçluları yakalamakla görevli NCIS birimini izliyor. İleri teknolojiyi kullanan yüksek eğitimli ekip üyeleri, suçluları yakalamak için hayatlarını tehlikeye atıyor. Kadroda Chris O’Donnell, LL Cool J, Barrett Foa, Daniela Ruah, Eric Christian Olsen, Renée Felice Smith ve Linda Hunt rol alıyor.

Devam eden sekizinci sezonun yayınlanan on sekiz bölümü değerlendirildiğinde, 18-49 yaş arası yetişkinlerde bölüm başına 10,30 milyon izleyici toplayarak 1,36 reyting puanı elde etti. Yedinci sezon ile karşılaştırıldığında, demoda% 3, toplam izleyicilerde % 19 arttığı görülüyor.

Kanalın diziyi yenilemesi şaşırtıcı değil. "NCIS: Los Angeles" 26 gösteri içinde CBS'nin en çok puan alan sekizinci dizisi konumunda. CBS ayrıca 2017-18 sezonu için NCIS ve NCIS: New Orleans'ı da yeniledi.


Güncelleme | 18 Haziran 2017

NCIS: Los Angeles 9. Sezon Başlama Tarihi Açıklandı

CBS'nin aksiyon serisi NCIS: Los Angeles'in 9. sezon başlama tarihi 1 Ekim 2017 Pazar olarak ilan edildi.

Bu Yazı Toplam 2290 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM