Facebookta Paylaş Tweetle

Notorious İptal Edildi

Tarih
31 Mar 2017
Yazar

Notorious İptal Edildi

ABC, başrollerinde Piper Perabo ve Daniel Sunjata'ın oynadığı suç draması serisi Notorious'u ilk sezonun ardından iptal etti. Toplam 10 bölüm yayında kalan dizinin 2. sezonu olmayacak.

Sepideh Moafi, Kate Jennings Grant, Ryan Guzman, Kevin Zegers, J. August Richards ve Aimee Teegarden gösterinin yıldızları arasında yer alıyor.

22 Eylül 2016 tarihinde ekranlara giriş yapan dizinin ilk sezonu 13 bölüm olarak planlanmıştı. İyi bir açılış yapmasına rağmen ilerleyen bölümlerde dizinin izleyiciyi kaybetmesi bölüm sayısının düşürülmesine yol açtı. 25 Ekim'de ABC 13 olan bölüm sayısını 10'a düşürdü. Pilot bölümü 18-49 yaş arası yetişkinlerde 5,39 milyon izleyici ve 1.1 reyting derecesi elde ederken, yayınlanan son bölüm 2,58 milyon izleyici ve 0,5 reyting derecesi aldı. Eleştirmenler tarafından da vasat olarak değerlendirilen dizinin iptal edilmesine karar verildi.

Kanalın hayal kırıklığı yaratan bir başka dizisi ise Hayley Atwell'in başrolünde oynadığı, hukuk draması serisi "Conviction" oldu. Daha önce iptal haberi sosyal medyada paylaşılmasına rağmen, resmi açıklama bugün geldi. 13 bölüm süren dizinin 2. sezonunun olmayacağı kesinleşti.

Bu Yazı Toplam 1343 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM