Facebookta Paylaş Tweetle

Falling Water 2. Sezon Onayı Aldı

Tarih
03 Nis 2017
Yazar

Falling Water 2. Sezon Onayı Aldı

USA Network bugün doğaüstü drama serisi Falling Water'a ikinci sezon onayı verdiklerini açıkladı. 2. sezon Rémi Aubuchon dizi sorumlusu olarak görevi devralacak.

Universal Cable Productions ve Valhalla Entertainment şirketleri tarafından üretimi yapılan dizinin ilk sezonunda Juan Carlos Fresnadillo (“28 Weeks Later”), Gale Anne Hurd (“The Walking Dead”), Blake Masters (“Brotherhood”) ve Henry Bromell (“Homeland”) yönetici yapımcı olarak hizmet verdi. "Falling Skies" ve "Powers" dizilerinin yapımcısı Remi Aubuchon, ikinci sezon dizi sorumlusu olarak gösteriye katıldı. İkinci sezon gösterimi bu yılın sonlarına doğru planlanıyor.

NBCUniversal Cable Entertainment Başkanı Chris McCumber "Falling Water hepimizin erişebileceği bir güce dikkat çekiyor. "Rüyalar" Bu cesur ve tamamen benzersiz hikayeyi sürdürmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz." açıklamasında bulundu.

NBCUniversal Cable Entertainment'ın İçerik Sorumlusu Başkanı Jeff Wachtel, "Çarpıcı görsellikleri ve stilize anlatımı ile Falling Water, hayallerin dramatik bir etki yarattığı bir dünya yaratıyor. Bir sonraki adımın nerede olacağını görmek için sabırsızlanıyoruz." dedi.


Güncelleme | 12 Aralık 2017

Falling Water 2. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

"Falling Water" dizisinin 2. sezon başlama tarihi 06 Ocak 2018 Cumartesi olarak açıklandı.


Güncelleme | 08 Aralık 2017

Falling Water 2. Sezon Fragmanı

Bu Yazı Toplam 1029 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM