Facebookta Paylaş Tweetle

Ballers Konusu - Tanıtım (Dizi 2015)

Tarih
19 Haz 2015
Yazar

Ballers Konusu - Tanıtım (Dizi 2015)

Steve Levinson tarafından yaratılan HBO'nun yeni komedi dizisi Ballers önümüzdeki pazar ilk bölümü ile ekranlarda olacak.

Başrolünde namı diğer "The Rock" olarak bilinen Dwayne Johnson'un yer aldığı dizide ayrıca Omar Benson Miller (CSI: Miami), Amerikan futbolunun ünlü oyuncularından John David Washington ve Donovan Carter, Jazmyn Simon, Arielle Kebbel, Rob Corddry (The Daily Show) ve Troy Garity (Boss) rol alıyor.

Sorumlu yapımcı olarak Steve Levinson'un bulunduğu yapımcı kadrosunda Mark Wahlberg, Peter Berg, Dany Garcia, Julian Farino, Evan Reilly ve Rob Weiss görev alacak.

Dizi de bir grup Amerikan futbolu oyuncusunun entrikalı, şatafatlı yaşantısı hikaye edilecek. Gerçek hayatta da sporcu olan, yıllarca Amerikan futbolu oynamış sonradan güreşe ilgi göstermiş Dwayne Johnson dizide de futboldan emekli olmuş, finansal menajer Spencer Strasmore karakterini canlandıracak. Omar Benson Miller ise Spencer'ın yanında kariyer arayan, eski profesyonel sporculardan Charles Greane olarak rol alacak.

İlk sezonu 10 bölümden oluşacak dizinin pilot bölümü Levinson tarafından yazıldı ve Peter Berg tarafından yönetildi.

Bu Yazı Toplam 2447 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM