Facebookta Paylaş Tweetle

Salvation Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Tarih
06 Nis 2017
Yazar

Salvation Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Yapımcılığını Alex Kurtzman'ın üstlendiği 'Salvation' CBS kanalının yaklaşan gerilim ve drama türündeki dizilerinden biridir.

Üretimini CBS Television Studios ve K/O Paper Products şirketinin yaptığı dizide, Kurtzman ile birlikte Juan Carlos Fresnadillo, Heather Kadin, Elizabeth Kruger, Peter M. Lenkov ve Craig Shapiro yönetici yapımcı olarak hizmet veriyor. Başlangıç olarak 13 bölüm sipariş verilen dizinin ilk bölümü İspanyol yönetmen Fresnadillo (Falling Water) tarafından çekildi. Dizinin ilk bölüm yayın tarihi 12 Temmuz 2017 Çarşamba olarak açıklandı.

Oyuncu kadrosundaki isimler Ian Anthony Dale (Hawaii Five-0, Murder in the First), Jennifer Finnigan (Tyrant, Close to Home), Sean Connolly Affleck, Dennis Boutsikaris (Quantico, Billions, Better Call Saul), Santiago Cabrera (The Musketeers, Heroes, Big Little Lies), Charlie Rowe, Jacqueline Byers (Roadies), Rachel Drance, Noorin Gulamgaus, Mahinul Islam, Shazi Raja, Helene Robbie,  André Dae Kim, Mike Stechyson, Kyle Alcock ve Mark Quigley (Game of Thrones, Designated Survivor, The Expanse) olarak sıralanıyor.

Konusu

"Salvation" düşük seviyeli bir Pentagon yetkilisine şaşırtıcı bir bulgu getiren MIT lisansüstü öğrencisi Liam'ı (Charlie Rowe) ve teknoloji milyarderi Darius Tanz'ı (Santiago Cabrera) merkezine alıyor. İddialarına göre bir asteroid, Dünya ile çarpışmaktan sadece altı ay uzaklıkta. Liam ve Darius'un ekibi gezegeni kurtarmak için gizli bir proje başlatmaya karar verirler.

Dizinin başrol oyuncusu Ian Anthony Dale, kendisini ülkesine adamış Savunma Bakanı Yardımcısı "Harris Anders" karakterini canlandırıyor. Hükümetin Asteroid'i saptırmaya yönelik gizli planını yürütmekle görevli Harris, kendisini vicdanı ile emirler arasında kalmış bulacak.

Bu Yazı Toplam 14421 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM